Corona objemanje

tema je zaklenjena

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

3. avg 2020 20:54

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. avg 2020 21:24

Anemiilat je napisal/a:

Hvalabogu, da se lahko malo nasmejimo. Ogromno vicev kroži na račun corone. 

Anemiilat

Najboljši mi je ta: Je en zdravnik priporočal, da je zoper korono najbolje pojesti kilogeam suhe koruze. Pomaga sicer ne, a če pride do kremacije, bo pravi spektakel.

Sicer pa je žalostno, če se ne moremo šaliti in smejati na račun vsega, kar nas je doletelo. Mene in vse okoli mene prav humor, tudi črn in na lasten račun, pokonci drži. 

 

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

3. avg 2020 21:33

dvorana je napisal/a:

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

 

Dvorana, pred 14. dnevi sem bila v eni od trgovin   Hofer, pred menoj je šla v trgovino mlajša ženska, bila je brez maske , trgovka jo je ustavila in ji prijazno dejala, da ne sme v trgovino, ker je brez maske in je to neodgovorno do ostalih in ker je nošenje mask v zaprtih prostorih obvezno. Ženska  ji je zelo "prijazno" odgovorila-nisem ovca, da bi jo nosila, prodajalka pa  ji je odgovorila- v redu, vendar morate iti iz trgovine, ker nimate maske, z vso jezo je nato le šla iz trgovine. Prodajalka me je pogledala in mi dejala-no, vidite, verjetno bo že jutri klicala na upravo v Lukovico, češ, da sem bila jaz nesramna in neprijazna, veste, to se nam ves čas dogaja. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

3. avg 2020 21:34

dvorana je napisal/a:

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

nisi ovca, te ne znajo tipkati :)

Delim to misel

Werner Werner Brozovic:

1. ČE JE TO RES SMRTONOSTNI VIRUS, potem se vlada gladko malo dela norca iz vas in vas ima za popolne bedake, če vam je za SMRTONOSTNI VIRUS priskrbela in ponudila TAKŠNE MASKE (papir in gumice).
2. ČE PA TO NI SMRTONOSTNI VIRUS, potem VAS VLADA NATEGUJE in ji nehajte verjeti, ker s tem ugrožate in grenite življenja svojih sodržavljanov, ki so ostali brez dela, se borijo iz dneva v dan, da preživijo.
KAJ VAM ŠE NI JASNO?

sijasaja

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

3. avg 2020 21:36

johana je napisal/a:
dvorana je napisal/a:

Če je virus na pohodu se ni za hecat.Čeprav vas razumem sem upokojena in mi ni težko biti doma imamo kmetijo in polno dela,ampak tamle aprila sem bilapa tudi že malo sita,ker vnukov nisem videla več kot dva meseca,pa niso tako daleč.Zaupam pa zdravtvu oziroma njihovim infektologom,potem pa ne vem ali sem ovca ali ne

dvorana

 

Dvorana, pred 14. dnevi sem bila v eni od trgovin   Hofer, pred menoj je šla v trgovino mlajša ženska, bila je brez maske , trgovka jo je ustavila in ji prijazno dejala, da ne sme v trgovino, ker je brez maske in je to neodgovorno do ostalih in ker je nošenje mask v zaprtih prostorih obvezno. Ženska  ji je zelo "prijazno" odgovorila-nisem ovca, da bi jo nosila, prodajalka pa  ji je odgovorila- v redu, vendar morate iti iz trgovine, ker nimate maske, z vso jezo je nato le šla iz trgovine. Prodajalka me je pogledala in mi dejala-no, vidite, verjetno bo že jutri klicala na upravo v Lukovico, češ, da sem bila jaz nesramna in neprijazna, veste, to se nam ves čas dogaja. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

nihče te ne more prisiliti, da nosiš masko! niti kaznovati! a nič ne berete?

sijasaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

3. avg 2020 21:39

Lahko pa te ne pustijo v trgovino in še kam drugam ne.

 

rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. avg 2020 22:02

ribaracarak je napisal/a:

Lahko pa te ne pustijo v trgovino in še kam drugam ne.

In prav je tako.

rimljanka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

3. avg 2020 22:31

ribaracarak je napisal/a:

Lahko pa te ne pustijo v trgovino in še kam drugam ne.

 

rrr

do zdaj so me še vedno spustili v vse trgovine, knjižnico, banko ... le poveš, da ne nosiš maske, ker ne verjameš niti v boga niti v korono

sijasaja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

3. avg 2020 22:59

https://www.delo.si/polet/moje-tretje-rojstvo-pre

 

Sijasaja, upam, da boš prebrala to zgodbo in se malo zamislila , glede na to, da praviš, da ne verjameš v corono. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

3. avg 2020 23:13

Sijasaja, opasna si -

 

Dva tedna nazaj sem bila v Štepanja vasi na pogrebu pri letnega gospoda, ki je bil zelo viden volonter v kodeljevski cerkvi. Na pogrebu je bilo zelo veliko ljudi, dve skupini pevcev in kar nekaj gospodov v dolgih haljah (verjetno župnikov). Verjemite mi, nihče, prav nihče ni imel na obrazu maske. Da ne govorim, da je družina normalno sprejemala sožalja. Mož mi je na uh prišepnil - nič se ne bojmo, njih bog čuva, mogoče bova tudi midva deležna božje milosti. . Toliko o nekaterih stvareh.

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti