Corona objemanje

tema je zaklenjena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. sep 2020 12:43

Prosim če se vrnete na TEMO. Tema ni bila SLOVNICA!

Jernej - urednik kulinarika.net

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. sep 2020 14:21

Cila je napisal/a:

 Zgodovina nas uči, da je najlaže zavladati nad sprtimi stranmi. Ravno tisti, ki nas zmerjajo z ovcami, so morda (ne rečem, da zagotovo) samo ničhudegaslutečelutke.

Cila

Pravkar gledam oddajo na TVSLO1 Povezani svet, ki moje gornje sume močno potrjuje. Svetujem ogled.

Cila

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

10. okt 2020 17:08

Sploh ne razumem, kaj si želela s tem linkom povedati? Škoda, da take bedarije limas  sem gor :(  al hočeš spet mal kurit  al kaj ???? Ti je dolg čas? 

 

hedonist

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

10. okt 2020 18:00

hedonist je napisal/a:

Sploh ne razumem, kaj si želela s tem linkom povedati? Škoda, da take bedarije limas  sem gor :(  al hočeš spet mal kurit  al kaj ???? Ti je dolg čas? 

 

hedonist

Kaj sem hotela povedati-to, da se še vedno najdejo ljudje, ki ne verjamejo, kako nevaren je virus in verjemejo v teorijo zarote, sicer pa-Hedonist, ne spomnim se, da bi te kdaj napadala in prosim te, da tudi ti mene več ne napadaš, ker se vedno spraviš name, v redu, sem ti očitno velik trn v peti, ampak nimaš niti slučajno nobene pravice, da me neprestano napadaš in me vedno ocenjuješ. Jaz se v tebe ne spuščam in tudi ti se v mene nimaš pravice spuščati.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti