Corona objemanje

tema je zaklenjena

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

18. sep 2020 20:23

Mamamia, ampak tole kr si napisala je pa ena velika oslarija, po moje nisi sploh prebrala za seboj in si kr objavila....v bistvu sploh ne vem, kaj je point tvojega zapisa  :( 

 

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. sep 2020 20:40

hedonist je napisal/a:

Mamamia, ampak tole kr si napisala je pa ena velika oslarija, po moje nisi sploh prebrala za seboj in si kr objavila....v bistvu sploh ne vem, kaj je point tvojega zapisa  :( 

 

hedonist

Daj še ti enkrat preberi. Ali pa ti naj povzamem? Dobro: nasprotujočih informacij je toliko, da človek ne ve več prav, komu verjeti. Kar seveda ponuja prostor različnim manupiluacijam.

Drugo: Vodilni politiki naše države državljanom žugajo, naj nosijo maske, sami pa tesno drug ob drugem brez njih. Torej ravnajo drugače, kot predpisujejo drugim, morali pa bi biti vzor in z lastnim zgledom pokazati, da tudi oni spoštujejo napotke, ki jih dajejo ljudem.

 

Seveda pa dopuščam možnist, da le provociraš in si zelo dobro razumel, kaj sem hotela napisat.  Da sem bila jasna, kaže tudi zapis od Venturini.

 

mamamia

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

19. sep 2020 8:54

Zapis zdravnice Nine Kozorog, zanimivo branje.(slovenske novice)

 

dari

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2395

19. sep 2020 9:30

Kar drži! Sama  nisem upoštevala privezovat se v avtu, dokler me ni doletela res visoka kazen. Od takrat pa strogo..... O današnji mladini pa ne bi.... Polno rit vsega, zraven pa ubogi.....

 

Anemiilat

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. sep 2020 10:16

Ne posplošuj, velik del današnje mladine so krasni mladi. Krivico delaš večini mladih, ko po nekaterih, očitno, meriš vse. 

Vedno je bilo tako, da so bili porazdeljeni po širokem spektru. In danes ni nič drugače. 

rimljanka

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

19. sep 2020 12:02

Poleg samega (ne)upoštevanja nošenja mask mene bolj skrbijo spremembe zakonodaje, ki se sprejemajo (bojl ali manj) v ozadju in niso dovolj bombastične, da bi se o njih na veliko razpravljalo. Nevladne organizacije, ki predstavljajo civilno družbo - torej vse nas - politika s spremembami zakonodaje izključuje najprej iz gradbenih, sedaj pa še iz vseh sodnih in upravnih postopkov, kot običajno seveda v prid kapitalu in zasebnim interesom. In to je se je dogajajo že v prvi polovici leta. Da o spremembah zakona o RTV ne govorim, katere sledijo začrtani poti Madžarske, kjer so vsi glavni državni mediji sedaj v privatnih rokah stranke na oblasti.

 

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 19. sep 2020 12:04

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. sep 2020 17:58

MiriBon je napisal/a:

Poleg samega (ne)upoštevanja nošenja mask mene bolj skrbijo spremembe zakonodaje, ki se sprejemajo (bojl ali manj) v ozadju in niso dovolj bombastične, da bi se o njih na veliko razpravljalo. Nevladne organizacije, ki predstavljajo civilno družbo - torej vse nas - politika s spremembami zakonodaje izključuje najprej iz gradbenih, sedaj pa še iz vseh sodnih in upravnih postopkov, kot običajno seveda v prid kapitalu in zasebnim interesom. In to je se je dogajajo že v prvi polovici leta. Da o spremembah zakona o RTV ne govorim, katere sledijo začrtani poti Madžarske, kjer so vsi glavni državni mediji sedaj v privatnih rokah stranke na oblasti.

 

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 19. sep 2020 12:04

Tako kot is napisala - vsi glodamo koronsko kost, v ozadju pa se dogajajo spremembe, zaradi katerih bo veliko bolj bolela glava. 

mamamia

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

19. sep 2020 20:22

Mladina ni vsa krasna,veliko jih je,ampak kakšno koronsko kost glodamo in kaj bo naprej. Vem da veliko lepega ne,ampak nekateri smo vajeni vsega,nekateri pa ne.

dvorana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti