Corona objemanje

tema je zaklenjena

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. sep 2020 15:26

skodelicakave je napisal/a:

Če nas ni ubil ta virus, nas bo cepivo s številnimi stranskimi učinki. Že znana srbska virologinja je dejala, da vsako cepivo , ki bo hitro bo naredilo več škode, kot koristi. Očitno eni zaradi strahu hočete biti prostovoljni poskusni zajčki, medtem ko si bodo dohtarji, politiki in mediji dali placebo cepivo fiziološko razstopino, raja pa strup.  Raje umrem, kot da se cepim.

skodelicakave

Meni se od vseh v tej debati prav ti zdiš najbolj prestrašena, saj vidiš svetovne zarote v vsem, česar ne razumeš, in sploj nisi sposobna oceniti, česa se je treb bati in česa ne. Ni treba srbske virologinje, da ti je jasno, da se učinkovitega in varnega cepiva ne da spraviti skupaj v par mesecih, za to je dovolj malce srednješolskega znanja biologije in kanček razuma. Če res verjameš v zaroto cepilnega lobija, ki hoče iztrebiti človeštvo - a še nisi opazila, da so pri tem skrajno neuspešni? Ljudi ni vedno manj, ampak vedno več, pa ne samo to, tudi vedno bolj dolgo živijo. Očitno so nekaj zelo zavozili, da so dosegli ravno nasproten učinek. "Raje umrem, kot da se cepim", je samo en velik strah, in to tak z zeloooo velikimi očmi. Saj vem, da ne verjameš, ampak ravno pri tem bi ti nekaj osnovnega znanja zelo pomagalo. Ker če si pripravljena obračati in negovati bolnike s covid-19 brez vsake zaščite, potem te je tisti, ki ti je razlagal imunski sistem, grdo naplahtal. Raje vseeno poglej v kak učbenik ali pa v wikipedijo, če ti šolske knjige smrdijo. (Da se ne bo več treba sklicevati na srbskega igralca).

 

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 14. sep 2020 15:28

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. sep 2020 15:34

Limnol

rimljanka

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

14. sep 2020 16:31

@limnol:  Meni se zdite vsi  smešni, ki vse drugače razmišljujoče takoj etiketirajo, kot to delaš ti.

S tem nisi frajerka ali intelektualka, kot sicer hočeš izpasti, ampak  primitivno stigmatiziraš vsakogar.  Zaradi mene lahko še mojo dozo cepiva prejmeš, ti jo podarim.

PS: Jaz sem bila v lajfu dovolj cepljena, celo proti gripi sem se šla pred leti cepiti in sem zbolela, toliko o tej čredni imunosti s cepivi, kot nas že leta zavajajo s tem. Eni nobeno kemijo ne prenašamo fajn.

skodelicakave

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

14. sep 2020 16:38

Ali se močno trudiš s provociranjem? 

Katrin11

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

14. sep 2020 16:52

Eni se morate še cepiti v možgane, ne samo proti koroni, pa še to vam ne bo pomagalo.

Pa čeprav se imate za najbolj pametne.

skodelicakave

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

14. sep 2020 16:54

Eni ljudje so radi prostovoljni mazohisti že s temi maskami. Take ljudi bi bilo zabavno psihološko analizirati, če bi jim nekdo rekel-skačite po eni nogi vas varuje pred korono-bi še to naredili.

skodelicakave

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. sep 2020 17:29

Ljudje kot ti skodelica kave si sicer na način kot komuniciraš ti niti ne zaslužijo pozornosti, pa bom naredila izjemo, Limnol JE intelektualka, ti se pa lahko se tako repencis, pa ne boš povedala nič, kar bi jaz s pridom uporabila. Ne vem, kakšen namen imaš in nas provociram in podučujes, a očitno nas rabiš, da se se malo razelektris. 

 

 

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. sep 2020 18:23

Skodelicakave,

ti meni deluješ tako zelo znano - a nisi ti že bila tu na kulinariki pred nekaj leti z drugim imenom? 

Sonja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

14. sep 2020 18:38

skodelicakave je napisal/a:

Eni se morate še cepiti v možgane, ne samo proti koroni, pa še to vam ne bo pomagalo.

Pa čeprav se imate za najbolj pametne.

skodelicakave

Skrajno žaljivo se obnašaš! Nimam besed! 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. sep 2020 20:08

limnol je napisal/a:

Skodelicakave,

ti meni deluješ tako zelo znano - a nisi ti že bila tu na kulinariki pred nekaj leti z drugim imenom? 

Sonja

Je že bilo tu nekaj podobnih modelov. Drugim očitajo tisto, kar sami zelo vneto počnejo. Vsi, ki ne mislijo kot oni, so mazohisti, ki uživajo, da jih imajo drugi za bebce. Psiloško pa bi bilo zanimivo opazovati in oceniti tudi skodelicokave,  če že ona kliče k psihološki analizi tu nekaterih. Pravzaprav ženska obupno potrebuje pozornost, pa uveljavljanje svojega edinega zveličavnega mnenja, rada pametuje in se na vse spozna. Tipičen primerek, ki ne verjame dejtvom, ker ji pač ne grejo v kontekst. pač pa verjame vsemu nedokazljivemu.

Na ignore jo dam  v tej debati, pa so vsi problemi rešeni.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti