Corona objemanje - kulinarika.net

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2060

14. avg 2020 14:50

Jaz sem pa imela priliko slišat od dohterjev tako pri očetu kot pri mami Glede na njena, njegova leta........

Anemiilat

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5068

14. avg 2020 15:15

Ja kaj pa naj drugega reče - nekatere stvari pač pridejo z leti. Sprijazni se, če nočeš umreti mlada, boš pač nekega dne stara. Osteoporoza ali visok pritisk recimo je pri tridesetih znak za alarm in ukrepanje, pri osemdesetih pa že težko najdeš nekoga, ki ne bi imel vsaj malo načetih kosti. Saj meni tudi ni bilo všeč, ko mi je zdravnik rekel, da so leta pač naredila svoje in da je čas, da naj, namesto da se pritožujem in jem tablete, raje sama nekaj naredim zase. Ti v ušesih odzvanja prav bridko, ampak tako je življenje. Začne se z dioptrijo in bolečinami v križu, potem pa gre narava svojo pot, telo se stara, enega zgrabi tukaj, drugega nekje drugje, eni imajo pač srečo in jih do visoke starosti ne zgrabi nikjer. Saj bi bilo krasno do stotega leta tekati in skakljati naokoli, potem pa lepo zaspati na oblačku, ampak večini pač ne uspe. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtCila
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkzdravka
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti