Doma narejeno razkužilo za roke

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. mar 2020 9:04

Ja, kje so casi, ko se je dalo se kalijev cianid lepo prosto kupiti v Kemoservisu (nasproti Zvezda parka).

In tehnicne kemikalije imajo druge standarde za izdelavo kot tiste, ki lahko pridejo v neposreden stik s kozo ali sluznicami, zato se jaz s takimi stvarmi tudi ne bi hecala. Umivanje rok je dovolj koristna zadeva, za razkuzevanje povrsin pa menda deluje tudi varikina (moram preveriti).

Vsem pa veliko zdravja in vsaj nekaj optimizma.

lp, proxima

 

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

29. mar 2020 12:52

veronika65 je napisal/a:

Če še niste videle, vam posredujem enostavni postopek za maske. Dobre so Hoferjeve brisače.

 

https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=b3d88ce3

 

Se beremo!

veronika65

Povezava ne deluje, pa tudi tista na Zidu pod to fotografijo ne, obe nas pripeljeta samo na googlovo stran,  kjer se od nas zahteva, da se prijavimo v svoj (če ga  imamo) Gmail račun. 

Katarinči

veronika65  

član od: 14.4.2018

sporočila: 29

29. mar 2020 18:46

Sem ponovno poskusila, pa pri meni deluje.

En prileten gospod si izdela masko iz papirnatih bisač.

 

 

veronika65

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

29. mar 2020 21:31

Podobno kot dela fant v videu jih delam sama. Uporabim pa krpice za umivanje dojenčkov (toto piše na njih taka zeleno oranžna škatla). Za eno masko uporabim dve, tri krpice preden prič prepognem dam na vrh žičko in ta prepogibanjen del zalepim. Potem delam kot na posnetku na koncu pa naredim luknjico ba vsaki strani in skoznju dam elastiko

 

chappy

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

31. mar 2020 19:29

Nimam šivalnega stroja

dvorana

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

31. mar 2020 19:40

Gre tudi s šivanko in naprstnikom. Če delaš iz netkanega blaga ali papirja, se super obnese spenjalnik. Kar veselo na delo.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti