Dermatološka klinika

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

tema odprta - 29. jan 2020 11:50 | ogledi: 1.954 | odgovori: 6

Kako naj se prijavim na dermatološko kliniko Imam po hitro,poslala po emailu klicala na brezplačno številko,elektonsko naročanje ni možno,sem obupala.prijavljena sem bilana Golniku,ampak so mi poslali nazaj,da moram na Dermatološko.Danes je zadnji dan

dvorana

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

29. jan 2020 12:07

Saj imajo telefonsko naročanje med 12.30-14.00 uro! 01-5223744.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 29. jan 2020 12:08

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

29. jan 2020 16:14

Hvala.Po mailu sm pšiljala od takrat ko sem dobila od Golnika pošto.Na golniku so mi vsaj odgovorili,iz dermatološke nič.Danes sem klicala na Derma in dobila ampak je to samo eno uro.Saj zastopim,je bila prijazna,ampak če je človek v eni resni službi ko telefona tudi pogledati ne smeš,je pa problem

dvorana

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

29. jan 2020 16:45

Da me ne boste narobe razumeli vsaka služba je resna,ampak v proizvodnji v gospodarski firmi te kar malo pasejo po domače rečeno

dvorana

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

1. feb 2020 6:07

Ko sem takole pošiljala napotnice, nekateri pošljejo - sporočijo datum pregleda takoj, drugi pa že ne veš ali so dobili napotnico v roke pravi ali ne. 

To glede telefona je pa zelo nerodno, ker so ure, ker se človek kar naposluša muzike, preden pride do željene informacije. Če si v službi, sploh v proizvodnji, pa tudi drugod, ko ti zvonijo še drugi telefoni, pa stranke čakajo.... je res zelo zelo nerodno tole klicanje. Je pa res, da so tile odzivniki sedaj povsod. Zadnjič sem za eno tako informacijo porabila skoraj 45 min od trenutka, ko sem vzpostavila stik pa do odgovora - sem čakala v tej vrsti, pa v drugi vrsti..... Hvala bogu, da sem bila tisti dan na dopustu, drugače si tega trmastega čakanja ne bi mogla privoščiti.

Dvorana upam , da si dobila prave informacije in si ali boš v kratkem na vrsti in se ti vse dobro izteče.

tedyka

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

1. feb 2020 11:31

Sem dobila naročanje je samo eno uro in pol od enih pa do pol treh sem šla prej iz službe in dobila še kar hitro.Na vrsti marec,ampak bo trajalo več dni,ker je sum na poklicno bolezen,olje in emulzije moram prinesti s seboj.Je pa uradno ekcem,ker pri dermatologu sem že bila.

dvorana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti