Maturantska obleka!

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

tema odprta - 28. jan 2020 9:21 | ogledi: 2.950 | odgovori: 5

Spoštovani!

 

Prosim za pomoč. Hči si želi maturantske obleke iz rok dobre šivilje. Če poznate takšno šiviljo v Ljubljani, prosim za njen (njegov) kontakt. Za pomoč oz. za dober namig, bi vam bila zelo hvaležna.

 

Zvončica

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8695

28. jan 2020 9:40

Tudi pri vas imate take težave?!? Hči, s svojo hčero (mojo vnukinjo) sta prečekirali vse žive trgovine po LJ, na izletu v Londonu sta tudi gledali obleke, bile v Trstu... Sedaj se pa obeta izlet v Banja Luko (slišala, da imajo 2-3 trgovini s tako robo).

Naj vama bo uspešno.

Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. jan 2020 11:45

Mi imamo na razpolago maturantsko obleko. Je unikatna, kupljena v tujini, iz rdeče prave svile, dolga, z razporkom, hrbet gol do polovice, se pa lahko s trakovi na hrbtni strani naredijo naredijo različni prevezi (križ kraž, navpičn, vodoravni). Pod prsmi je okrašena s swarowski kristali. Zgornji del je tak, da sega okoli vratu, obleka je dekoltirana. Prodamo jo po zelo ugodni ceni. Če katero zanima, lahko fotko pošljem. Je pa primerna za bolj visoko dekle.

Druga je temno modre barve, sega do sredine meč, enostavnega, elegantnega kroja, naramnice so delno okrašene s tankim zlatim vstavkom. Tudi za to obleko lahko pošljem fotko. Cena bi bila simbolična.

mamamia

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

28. jan 2020 13:36

Pri maturantskih oblekah je treba pazit, da se najde takšno, ki jo lahko še potem kdaj oblečemo za kakšno drugo priliko... 

LP, Saša

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

29. jan 2020 8:27

Moja hči, pa mislim, da tudi ostale punce in fantje te obleke redkokdaj še oblečejo. So tako večerne, da še za k maši niso.

 

 

Malčica

Sporočilo je spremenil(a) MALČICA dne 29. jan 2020 08:34

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

29. jan 2020 10:30

Moja hči jo je kupila v enemu butiku v Btc, hala A ...mislim, da butik Špela. Cena zelo ugodna. Ker se je odločila za krajšo varianto, modre barve jo je imela še parkat za zabave. Nekaj se jih prodaja na bolhi.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 29. jan 2020 11:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti