Curry

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

17. jan 2012 11:27

kačča je napisal/a:

Tema je že zelo stara, pa nič zato.

Z indijsko kuhinjo nimam praktično nobenih izkušenj, zato me zanimata 2 stvari:

- Kako narediti gost curry?

(Preletela sem namreč recepte na kulslo, recimo Vanjin se bere slastno, ampak na sliki zglelda bolj kot redka juha. Torej, je kakšna posebnost pri zgoščevanju curryja, ali ga lahko zgostim kar "po naše"?)

- Kakšna bo razlika, če pri jedi uporabim že pripravljeno curry začimbno mešanico oz. če kupim vseh tistih 10 zadev, ki naj bi šle glede na recepte not?

kačča

 

Meni je tale recept odličen. Pride precej gost. Sem pa vedno kuhala s posameznimi začimbami, tako da ti glede začimbnih mešanic ne morem svetovati. 

 

 

 

roža

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jan 2012 11:45

Meni se ta stran ne odpre. Sem pa gledala ponudbe let plus hotel  (pet dni) in se za 450 do 500 evrov dobijo odlične kombinacije, vse v starem delu mesta med Top kapijem in bazarjem (pa hamami so vmes, itak). Če za spanje nismo preveč zahtevne (jaz nisem), mislim da je kajbolj nobel, se pa da že za 400 evrov tudi kaj najt.

Sama sem bolj za letalo, zaradi časa, ampak je vse stvar dogovora.

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. jan 2012 15:09

Se strinjam, dajmo določit datume.

nola

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. jan 2012 15:25

Kljub temu, da sem že imela načrt, kako izpeljati varianto z vlakom, je zame bolj ugodno (časovno), če vas ujamem v hotelu. 

 

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. jan 2012 15:28

Turkish ima povratni let iz Lj za 99 evrov 8. in 9. aprila, do 12.- aprila. V tem primeru lahko spanje iščemo posebej.

 

Paketno ponudbo sem pa gledala tudi iz Zagreba in se že za 300 in nekaj evrov najdejo dobre kombinacije.

 

Lahko preidemo na komunikacijo po zasebni pošti, da ne bomo tukaj čisto zašle iz teme.

Najprej se zmenimo za datum in za koliko dni, jaz bom vmes prečekirala ponudbe in jih poslala zainteresiranim v vednost, potem pa rezervacija.

Sem pa dovzetna tudi za druge predloge, jasno.

 

 

 

 

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. jan 2012 15:37

Jaz sem absolutno za in mi odgovarja vsak datum. Ampak predlagam, da odpremo posebno temo, da ne bi slučajno kakšne potnice izpustile, če se bomo menile po zasebni pošti.

Bom obvestila še našega honorarca Multija, upam, da se nam pridruži. Tole iz Zagreba se sliši odlično, da si ni treba belit glave še z iskanjem prenočišča.

nola

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. jan 2012 15:53

Balkans all included just 99 EUR!

From Istanbul to Balkans, From Balkans to Istanbul Round-trip, all included just for 99 EUR!

Turkish Airlines presents you round-trip flights between ISTANBUL and SKOPJE, PRISTINA, TIRANA, PODGORICA, ZAGREB, LJUBLJANA, BELGRAD, SARAJEVO, CHISINAU, BUCHAREST and SOFIA just for 99 EUR, all tax and charges included.

This great promotion, for flights between Istanbul and 11 Balkan cities,  covers 7 non-visa(for Turkish citizens) Balkan countries. To be eligible for this promotion, ticketing period has to be between Jan 5-31, 2012 (at least 30 days prior to flight), travelling period has to be between Feb,13 and Apr,30 2012 (maximum stay has to be 10 days).

This promotion also allows individuals to fly to/from another city of Turkey from/to those 11 Balkan cities via Istanbul, just for 80 EUR additionally, all tax and charges included.

Tickets may be bought from Turkish Airlines Web Site just for 99 EUR; also from Turkish Airlines Sales Offices or Agents just for 109 EUR, all tax and charges included.

http://www.turkishairlines.com/en-INT/corporate/offers/9282/

mislim da se datumov ne da prestavit

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

kačča  

član od: 28.8.2010

sporočila: 121

19. jan 2012 14:30

Moj update:

Pregledala sem veliko receptov in na koncu glede na sestavine, ki sem jih imela doma skupaj spacala nekaj podobnega Jamiejevem Rogan Josh-u. Čebula, česen, cvetača, korenček, čičerika, curry pasta, čili, česen v prahu, ingver, koriander, kokosovo mleko. Želeno gostoto sem dobila tako, da sem ga dolgo na majhnem ognju pokuhavala. Dišal je čisto kot ta pravi. :) Malo sem pretiravala s čilijem, tako da je bil kar hud, ampak za sem za prvič zelo zadovoljna.

Še enkrat hvala za pomoč!

kačča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti