Nekaj ne stima

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

22. okt 2019 10:45

Samo da kulinarika ne bo začela šteti klikov in lajkov, pa bo vse v redu.

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 22. okt 2019 10:45

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

22. okt 2019 14:47

jernej je napisal/a:
 
 

Prenova je bila nujna zaradi mobilnih telefonov in tega, da se kulinarika.net lepo vidi na mobilnih telefonih in je t.i. "odzivna" na različne zaslone, s prejšnjim preživetim dizajnom se to ni dalo. Prenova ni razlog, da manj pišete, poglejte to temo, kako lepo pišete...

Uporabnikom se vedno manj ljubi, FB, Instagram itd. so vzeli veliko časa ljudem in je manj časa za obisk.

Kljub vsemu imamo bogato zbirko receptov, nadgrajujemo jih z video recepti, št. uporabnikov iz leta v leto narašča, časi so se pa spremenili in generacije ljudi z njimi. Žal ali pa na srečo.

Jernej - urednik kulinarika.net

Glede funkcionalnosti ni dvoma, da je bilo treba stran prenoviti, vendar bi lahko vsaj na naslovni strani ohranili prejšnje ilustracije oz. ustvarili nove , ker so strani dajale nekakšno toplino, ki je sterilna bela pač nima. 

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

22. okt 2019 19:09

Nimam instagrama,nimam facebooka,nimam pametega telefona ampak če tukaj nekaj iščem na stacionarnem računalniku vse dobim.Nisem več mlDENKA,AMPAK TUDI TE PRENOVE SEM SE NAVAdila,

dvorana

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

22. okt 2019 22:19

dvorana je napisal/a:

Nimam instagrama,nimam facebooka,nimam pametega telefona ampak če tukaj nekaj iščem na stacionarnem računalniku vse dobim.Nisem več mlDENKA,AMPAK TUDI TE PRENOVE SEM SE NAVAdila,

dvorana

  Hvala enako.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

23. okt 2019 9:17

Jaz imam vse od zgoraj naštetega (razen mladosti ), a recepte in nove ideje še zmeraj najraje iščem prav tukaj.

Miroslav Vulović

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. okt 2019 11:16

Jaz tudi, kulinarika “ for ever”.

 

naor

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

23. okt 2019 11:25

Evotigana,  jaz tudi imam vse (kot pravi sarabande, razen... oj, mladosti moja, ampak spomini so pa tak živi.) No, pa Kulinariko imam, pa FB, Internet, pa računalnik, pa pametnega tisega, ki ga držim v rokah. Kaj češ boljšga...

Pozdravček!

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

23. okt 2019 11:38

Ljudje pridejo in grejo. Komentaji so odvisni od vzgoje posameznika. To je moj komentar na temo. Ampak članicam, ki so še tu, sploh v temi "KAJ JUTRI ZA KOSILO" pa želim, da še naprej objavjajte. 
Jaz tako rada spremljam temo kaj jutri za kosilo, pa te vaše slikice, čudovite. Sem pa tja kej dopišem, sam tole slikanje ne gre, ker moja dva najstnika sta k prazne kante vsak dan.
Mene je kulinarika naučila kuhat, no malo kulinarika malo pa ljubezen do hrane, tako da bom vesela, če bo ta stran še živela. 

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

27. okt 2019 1:59

Jaz sem se na novo obliko navadila, pač sprejemam, da je pri veliko uporabnikih treba iskati srednjo pot in iti s časom naprej. Tudi na reklame sem se navadia, le tista oblika, ko mi flikne reklamo čez cel ekran me vsakič razjezi in grem takoj dol. Čez čas se vrnem v upanju, da je ni več. 

Katrin11

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

30. okt 2019 9:54

Zame sicer nihče ni rekel, da me pogreša, ampak sem tle.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti