Nekaj ne stima

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

20. okt 2019 19:03

Jaz sem pa čist pozabila na prejšnjo podobo kulinarike. Jadica, po moje si ti premalo tukaj, zato jo še nisi "vzljubila".  

Kako se pa navadiš na nov telefon?

Pozdravček!

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

20. okt 2019 19:03

Kaj so ti razložili

dvorana

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. okt 2019 19:10

Ma kaj se sekiram za nov telefon, poklicat in sprejeti klic znam na vsakem, za drugo ga pa ne rabim. Mam telefona že na šihtu vrh glave. Zato, da pa vidim kaj si lepega skuhala imam pa tablico.

jade

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

20. okt 2019 19:15

Ima telefon tablice pa ne.Ne vem kaj ima s kulinariko telefon.Pogledaš pa imaš svoje mnenje

dvorana

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

20. okt 2019 20:43

O, veliko, dvorana. Prenovljena kulinarika je pač bolj uporabna na pametnih telefonih kot je bila stara. Pravijo.

Sama se s tem, kako izgleda, ne ubadam, sem vajena sprejemati spremembe, ko pač pridejo. In se jim hitro, čim hitreje prilagoditi, ker mi je tako pač lažje živeti. Na splošno, mislim, pa tako ravnam tudi tukaj.

rimljanka

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

20. okt 2019 20:51

ga nimam.Oprosti raje grem na računalnik pa 10 minut vse veš kot da na telefonu visiš pr dohtarju

dvorana

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

20. okt 2019 21:12

Jaz opažam, da gre super s telefonom in tudi tablico! Ko je pa potrebno kaj več nalagat ali urejat pa računalnik. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. okt 2019 21:15

Jaz sem tudi sprejela novo obliko dobesedno takoj, ne morem se vec spomniti prejsnje, pa sem jo imela zelo rada. Prav tako racunalnik in tablico. Telefon pa je nekaj drugega, imam ga za sms in povezavo, ampak sem vecna tarca prijateljev, naj ga vrzem v kanto, ce ne morem biti ves cas dosegljiva. res ne morem biti, preprosto pozabim nanj. Mislim, da sem vseeno na tekocem z vsem.

 

 

naor

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. okt 2019 14:37

johana je napisal/a:
jade je napisal/a:
MiriBon je napisal/a:

Mislim, da Zid ni popolnoma nedolžen pri zmanjšanju aktivnosti na forumih..prav taku kot prenova celotne spletne strani, ki je marsikaterega člana in članico v nadaljnje odvrnila od aktivne udeležbe. Žal.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Se strinjam s tabo, od prenove naprej ne berem in ne objavljam več receptov, forumov, pogledam vsak dan samo še na zid, da vidim, če je Ninja kaj lepega ustvarila in pod kosila kaj so pri Dragički jedli, in to so mi edine dve zanimive stvari, ki so še ostale od kulinarike. Tale nova podoba mi je čisto mimo...

jade

  Mene prenova Kulinarike, ki je ze kar nekaj časa, prav nič ne moti in me ne ovira, pri mojem sodelovanju in komentiranju, prav nasprotno, nova prenova Kulinarike mi je zelo všeč in nimam prav nobenih pripomb. Mislim, da to ni vzrok, da se nekateri člani več ne oglašajo in Jade, ne strinjam se s tabo, da je nova podoba čisto mimo, oprosti, mislim, da je to zalitev za Jerneja in vse ostale, ki se trudijo in nam vedno pripravijo kaj novega.  Mimogrede, mene pa Kulinarika pri sosedih ne pritegne, pa to še ne pomeni, da mi ni všeč.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

 

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 20. okt 2019 17:17

Prenova je bila nujna zaradi mobilnih telefonov in tega, da se kulinarika.net lepo vidi na mobilnih telefonih in je t.i. "odzivna" na različne zaslone, s prejšnjim preživetim dizajnom se to ni dalo. Prenova ni razlog, da manj pišete, poglejte to temo, kako lepo pišete...

Uporabnikom se vedno manj ljubi, FB, Instagram itd. so vzeli veliko časa ljudem in je manj časa za obisk.

Kljub vsemu imamo bogato zbirko receptov, nadgrajujemo jih z video recepti, št. uporabnikov iz leta v leto narašča, časi so se pa spremenili in generacije ljudi z njimi. Žal ali pa na srečo.

Jernej - urednik kulinarika.net

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. okt 2019 16:17

jernej je napisal/a:
 
 

 

Uporabnikom se vedno manj ljubi, FB, Instagram itd. so vzeli veliko časa ljudem in je manj časa za obisk.

 

Jernej - urednik kulinarika.net

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti