Nekaj ne stima

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

18. okt 2019 9:52

Skoraj vsak dan pridem pogledat. Oglasim se, če mi je kaj zanimivo ali če lahko dam uporaben nasvet.  Ne sledim pa tako natančno, da bi opazila to, kar opisuje anibas. Pinguwin: tisto pri tvojem receptu je bilo  res malce od sile. Pa saj veš, če je moški v nekaj prepričan, ga ne premakne niti 100-tonsko dvigalo.

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 18. okt 2019 09:54

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

18. okt 2019 12:28

Ja, Cila se popolnoma strinjam. Veliko komentarjev je odpihnilo določene člane. Tudi jaz sem že dobila svojo porcijo, vendar se ne dam...

Jaz sodelujem, ker me kuhanje zabava. Mojim doma pa je že mučno, da hrano slikam. Včasih tudi pozabim...

Kje so časi, ko je  bilo bolj živahno...Sploh časi z Ežojem, pikantno Mygrace....

Jaz nekatere člane bolj poznam, ker je tako naneslo. Ampak s tem to ne pomeni, da se samo z njimi strinjam in prijateljujem. Recimo dragičko zelo spoštujem, ker drži rdečo nit s svojimi kosili in jo pogrešam, če se ne javi. Pa Ninjo s potovanji, sladicami. Pravzaprav sem vesela, da si kdo vzame čas in podeli svoje ustvarjanje z nami. 
Je pa res, da imamo vsi obdobja, ko so prioritete kje drugje in zmanjka časa. Nimamo kaj zamerit, takšen tempo je. 
Sem pa vesela vsakega komentarja članov, ki nas berejo in se opogumijo kaj napisat. Ko bi bilo tega še več...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. okt 2019 11:23

Če pogledate v statistiko število obiskovalcev strani vsako leto, o kaki "krizi" ne more biti govora. Forum res ni več takšen, kot je bil v svojih najbolj aktivnih letih, ampak stvari (da ne govorimo o ljudeh) se s časom pač spreminjajo. Bog pomagaj, če bi bila kulinarika zdaj enaka, kot je bila pred 20 leti! 

Sonja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. okt 2019 16:20

MiriBon je napisal/a:

Mislim, da Zid ni popolnoma nedolžen pri zmanjšanju aktivnosti na forumih..prav taku kot prenova celotne spletne strani, ki je marsikaterega člana in članico v nadaljnje odvrnila od aktivne udeležbe. Žal.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Se strinjam s tabo, od prenove naprej ne berem in ne objavljam več receptov, forumov, pogledam vsak dan samo še na zid, da vidim, če je Ninja kaj lepega ustvarila in pod kosila kaj so pri Dragički jedli, in to so mi edine dve zanimive stvari, ki so še ostale od kulinarike. Tale nova podoba mi je čisto mimo...

jade

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

20. okt 2019 17:08

jade je napisal/a:
MiriBon je napisal/a:

Mislim, da Zid ni popolnoma nedolžen pri zmanjšanju aktivnosti na forumih..prav taku kot prenova celotne spletne strani, ki je marsikaterega člana in članico v nadaljnje odvrnila od aktivne udeležbe. Žal.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Se strinjam s tabo, od prenove naprej ne berem in ne objavljam več receptov, forumov, pogledam vsak dan samo še na zid, da vidim, če je Ninja kaj lepega ustvarila in pod kosila kaj so pri Dragički jedli, in to so mi edine dve zanimive stvari, ki so še ostale od kulinarike. Tale nova podoba mi je čisto mimo...

jade

  Mene prenova Kulinarike, ki je ze kar nekaj časa, prav nič ne moti in me ne ovira, pri mojem sodelovanju in komentiranju, prav nasprotno, nova prenova Kulinarike mi je zelo všeč in nimam prav nobenih pripomb. Mislim, da to ni vzrok, da se nekateri člani več ne oglašajo in Jade, ne strinjam se s tabo, da je nova podoba čisto mimo, oprosti, mislim, da je to zalitev za Jerneja in vse ostale, ki se trudijo in nam vedno pripravijo kaj novega.  Mimogrede, mene pa Kulinarika pri sosedih ne pritegne, pa to še ne pomeni, da mi ni všeč.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

 

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 20. okt 2019 17:17

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. okt 2019 17:39

johana je napisal/a:
 
 

  Mene prenova Kulinarike, ki je ze kar nekaj časa, prav nič ne moti in me ne ovira, pri mojem sodelovanju in komentiranju, prav nasprotno, nova prenova Kulinarike mi je zelo všeč in nimam prav nobenih pripomb. Mislim, da to ni vzrok, da se nekateri člani več ne oglašajo in Jade, ne strinjam se s tabo, da je nova podoba čisto mimo, oprosti, mislim, da je to zalitev za Jerneja in vse ostale, ki se trudijo in nam vedno pripravijo kaj novega.  Mimogrede, mene pa Kulinarika pri sosedih ne pritegne, pa to še ne pomeni, da mi ni všeč.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

 

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 20. okt 2019 17:17

Hja, jade ni nikjer napisala,da je nova podoba Kulinarike nikakva in torej ni žalila Jerneja, čeprav ti misliš, da ga je . Samo njej ni všeč in mislim, da ima vsak, torej tudi jade, pravico do svojega mnenja.

lp

P.s. Ali samo jaz tako mislim ali je res tako?

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. okt 2019 18:57

Adijo pamet... očitno imam lahko samo enako mnenje kot ostali v čredi... sorry meni pač ni všeč in kaj zdej? 

 

jade

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. okt 2019 18:58

Haha, jaz podobno kot Jade. Zanima me, kaj ustvarja Ninja, in kaj jedo pri Dragički, ostalo bolj preletim in se tu in tam seveda oglasim. Klepetulja ostane klepetulja, tak' pač je. 

Prenova me ni zmotila - razvoj gre naprej, tako pač je, sem se navadila, res pa je, da pogrešam več novih in zanimivih reeptov in debate pod njimi. 

 

mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. okt 2019 19:01

Aja Elči če ne misliš prav bodi ziher, da ti bo že kdo to razložil... meni so že ene parkrat.

jade

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. okt 2019 19:02

jade je napisal/a:

Adijo pamet... očitno imam lahko samo enako mnenje kot ostali v čredi... sorry meni pač ni všeč in kaj zdej? 

 

jade

Ja, kaj zdej - v kot in se sramuj!

lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti