Sladkovodne ribe

fruza  

član od: 19.8.2012

sporočila: 108

tema odprta - 26. avg 2019 20:08 | ogledi: 1.660 | odgovori: 4

Pozdravljeni! Moj prartner bi rad za eno posebno priloznost skuhal ribji paprikas iz sladkovodnoh rib v kotlicku rabil bi krapa pa se kako scuko ali smuca pa me zanima kje se da to kuoit. Iskala sem ze to v vecih ribarnicah po vseh shoping centrih v bližini a nikjer tega ni. Povsod imajo od sladkovodnih rib le postrvi. Za odgovor se že v naprej najlepse zahvaljujem.

fruza

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. avg 2019 21:02

Poskusi v kakšni ribiški družini. Meni je fiš paprikaš iz sladkovodnih rib odlična jed. 

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

27. avg 2019 8:44

Kot je napisala Rimljanka, ribogojnica Goričar, poleg postrvi gojijo še sulce in jesetre sem pri njih že nabavljal omenjeno, za ostale pa ne vem, vprašaj :) mislim, da so v Sloveniji edini, ki poleg postrvi gojijo še kaj drugega :)

 

hedonist

fruza  

član od: 19.8.2012

sporočila: 108

27. avg 2019 9:06

Vsem se najlepse zahvaljujem za odgovore. Sem se ze zmenila z gospo iz ribogojnice Goricar da mi bodo pripravili in v četrtek zjutraj celo dostavil i. Sem zelo vesela da v soboto fis paprikas bo.

fruza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti