Hlače za visoke fante

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 20. avg 2019 14:30 | ogledi: 3.742 | odgovori: 7

Zanima me kje kupujete hlače, kavbojke, trenirke za visoke fante. Sin je star 15 let, visok 188 in suh.  Imamo težave kupiti hlače, ker če so mu v pasu dovolj ozke so prekratke, če so dovolj dolge preširoke. Mogoče imate idejo kje dobiti podaljšane modele hlač, po možnosti v Lj. Najlepša hvala za odgovore.

 

jade

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

20. avg 2019 15:08

HM, New Yorker, S Oliver in zdi se mi, da Boss tudi ima..v teh trgovinah moj sin kupuje. Kje kupi pa podaljšan kroj Levisk, nimam pojma, najbrž v Zagrebu. Vem pa, da je njihova trgovina tudi v BTC-ju.

Ognjič

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. avg 2019 15:35

Tudi v C&A imaš podaljšane modele hlač, torej ozke v pasu in daljše hlačnice. Povprašaj prodajalke in bodo znale svetovati.

 

mamamia

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

20. avg 2019 16:12

Mogoce kaj najdete v Kiku, tam smo mi vedno nasli kaj za sina ki je prav tako cez 1,80 m. Sicer hlace niso nikoli trajale vec kot eno sezono ker jihj je hitro prerasel,  ampak saj so cenovno tako ali tako zelo ugodni. Pa pri C&A v Avstriji imajo vedno Extra-Weit in Extra-Schlank ponudbo za fante. 

svenska

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. avg 2019 16:55

Ooo super ste, hvala.

jade

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

20. avg 2019 23:06

Tudi Primark ima vsaj v Avstriji različne dolžine hlač - tako za manjše kot za večje (nekaj dolžin). Je potrebno poiskati prodajalko in nam je v gradcu ena prijazna slovenska punca, ki je tam prodajalka vse razložila.

 

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

21. avg 2019 10:02

Vem iz lastnih izkušenj, kako je, če imaš malo posebne mere telesa in stopal. Za nas je internet pravi blagoslov. 

Vse večje trgovine imajo prodajo po spletu. Pomeriš v trgovini, če ti je širina prav, pa potem podaljšano varianto naročiš po internetu in pride v par dneh. Stane par evrov več, si pa oblečen, kot je treba. Če ni v redu, lahko zamenjaš ali enostavno vrneš. 

So pa tudi trgovine - Intersport recimo - ki ti poiščejo številko tudi po drugih prodajalnah v Sloveniji, če je nimajo tam, kjer jo iščeš. Traja par dni (ali malo več), ampak dobiš. Se torej splača vprašati.

Vem pa iz družinskih izkušenj, da znajo bti najstniki tako dolgi in tako tanki, da jim tudi podaljšane hlačnice plapolajo okrog gležnjev. Tu pomaga  čas - v kakih 10 letih se tudi neskončno dolg najstnik malo razširi. Pa tudi to ne vedno - naš nekdanji gre počasi proti tridesetim, hlače primernih dimenzij mu pa dela krojač.

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 21. avg 2019 11:24

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

22. avg 2019 19:58

Evo nakup je bi uspešen, kavbojke smo kupili v sportini XYZ (Jack in Jones) in v Pepe Jeans. Samo tukaj so bile res dovolj ozke v pasu (29-30) in dovolj dolge (34), boljše bi bile sicer 36 ampak nimajo take dolžine za tako ozek pas. Trenirke pa v adidasu podaljšan model S. Mogoče še komu pride prav.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti