Stroj za izdelavo testenin

zvonka 42  

član od: 2.9.2018

sporočila: 6

tema odprta - 2. apr 2019 10:56 | ogledi: 2.619 | odgovori: 5

Me zanima, če ima katera stroj za izdelavo testenin UNOLD 68801 in kako je zadovoljna z njim.Hvala.

 

zvonka 42

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

2. apr 2019 14:03

Jaz ga imam in sem kar zadovoljna. Treba se je natančno držat receptov in potem je vse OK. Mogoče me samo malo moti, da je treba že takoj ko testenine stisne ven, ločiti jih, da se ne sprimejo, ker dugače nastane "knedl".

helgula

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. apr 2019 14:50

zvonka 42 je napisal/a:

Me zanima, če ima katera stroj za izdelavo testenin UNOLD 68801 in kako je zadovoljna z njim.Hvala.

 

zvonka 42

Tudi jaz ga imam in sem res zadovoljna z njim. To, da je treba testenine takoj ločit, ko prilezejo ven, pa je enako pri vseh strojih, ampak je vredno tistega časa, da lepo raztreseš testenine. 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. apr 2019 14:52

helgula je napisal/a:

Jaz ga imam in sem kar zadovoljna. Treba se je natančno držat receptov in potem je vse OK. Mogoče me samo malo moti, da je treba že takoj ko testenine stisne ven, ločiti jih, da se ne sprimejo, ker dugače nastane "knedl".

helgula

Se mi je tudi že zgodilo, sploh če nenatančno odmerim moko (in zdrob - v vsako testo za testenine dam približno petino pšeničnega zdroba). Kepo vrnem nazaj v stroj in pustim, da znova malo premeša. Ali pa kepo kar z valjarjem razvaljam in naredim krpice, kakor pač nanese. Kakorkoli, jaz s tem strojem res uživam delat testenine.

mamamia

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

12. apr 2019 17:57

Jaz imam Phillisa in sem zelo zadovoljna.

 

ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti