Topljenje mrvic

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 806

21. mar 2019 13:48

...poleg bleščic, pa še vsi odtenki roza. Sem torto naredila po hčerini želji. In čeprav je zgledala, za moje pojme, grozno, je bila hit med njenimi prijateljicami. Tako, da sOncek*, če je to hčerin dan, pa naj bo torta kakršno si želi. Bo imela lepe spomine, to je pa tudi namen.

malaga

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

22. mar 2019 8:27

Ufff, ja, vidim, da ni samo pri nas tako :) no, če katero zanima, žur in torta sta uspela, mrvice pa se od včeraj popoldan do danes zjutraj (ko sem pred odhodom v službo preverila, da vam lahko zdaj sporočim, hehe) niso spremenile, stopile, spustile barve ali kaj podobnega.

Mogoče je res tudi odvisno od kvalitete mrvic, jaz sem kupila Kraševe "šarene". :)

Bom tudi sliko torte objavila, samo, da nagruntam, kako se to naredi.

 

s0ncek*

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

22. mar 2019 8:30

s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. mar 2019 8:57

Kraševe so dobre, ja. Torta pa lepa, sem mislila da bo še bolj živih barva, hehe. Glavno, da je bila deklica zadovoljna in prijateljice vesele.

Mi zdaj čakamo, ali bo tudi naša mala vnukinja hotela, da se na njej vse blešči, kot je v enem obdobju hotela tudi njena mama ...

mamamia

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

22. mar 2019 9:51

Hvala! :) res je bila pravi hit, vse prijateljice bodo zdaj svojim mamam "težile" za mavrično torto, kot so jo poimenovale, hehe, bo Kraš kar nekaj mrvic prodal.

Skozi faze bleščavosti, pisanosti, mavričnosti itd. pa se mi zdi, da gremo vsi (mene še zdaj kdaj prime, hehe), tako da bo najverjetneje tudi tvoja mala vnukinja bleščeča, babi pa polna bleščic. :) Najboljše je, ko se med pranjem z majčk in oblekic sperejo bleščice in se zalepijo na vsa druga oblačila, takat z možem cel teden hodiva po svetu kot da bi kaj proslavljala.

Jaz se že pripravljam na naslednje detece in (seveda na skrivaj, da ne bi kdo mislil, da se mi že malo "blešči") kadar kje vidim kak lep pisan in bleščeč kos oblačila, ga kar kupim. Pa nisem niti še noseča, hehe. 

 

s0ncek*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti