Restavracija za supine- blizu centra

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

19. feb 2019 19:16

Kaj pa: Pri žabarju, Operna klet, Stari tišler na Kolodvorski.

Pozdravček!

madoka  

član od: 17.10.2018

sporočila: 83

19. feb 2019 19:17

Kakšne imate kaj izkušnje z Gujžino na Mestnem trgu oz. Gostilno Mencigar Nobile?

madoka

kozamurnik

sporočila: 2311

20. feb 2019 13:24

Hvala vsem bom poklicala ene par, pa se dogovorim.

murnik

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

20. feb 2019 14:52

madoka je napisal/a:

Kakšne imate kaj izkušnje z Gujžino na Mestnem trgu oz. Gostilno Mencigar Nobile?

madoka

Z Gujžino zelo dobre. Za drugo pa ne vem.  

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 20. feb 2019 14:52

kozamurnik

sporočila: 2311

22. feb 2019 8:20

Vceraj sem imela prost dan, pa sem za radovednost skocila na kosilo v gostilno Sokol.

Hrana dobra, cene  sicer malo visoke, to razumem, smo v samem centru, ampak najbolj me je zbodla cena mineralne. Prinesli so mi jo v vrcku( tako lahko malo podvomim, ali je Radenska, ali kaka cenena za 25-30 cent.) Placali smo jo pa 4 evre, torej 8 evrov liter ! Hudo pretirano! Ta "malenkost" me je zelo zmotila in  ta gostilna verjetno odpade.  Tudi sebje bolj mrzlo, nic kaj pripravljeno svetovat. Se da zmenit vse, je rekel lastnik, pridite, pa cimprej,  ker smo polno zasedeni. Bom sla naslednjic do Sestice.

murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 22. feb 2019 08:28

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. feb 2019 11:37

Včasih smo šli večkrat v Sokola in bili zelo zadovoljni. Ampak takele fore bi pa tudi mene zmotile. Nekateri Šestico zelo pohvalijo, drugi spet ne, kakor berem v enem odgovoru. Res je težko svetovat, da bi bili vsi zadovoljni. Pa število ni tako majhno, mora biti "oreng gostilna". Upam, da ti bo uspelo.

 

naor

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

28. feb 2019 8:53

Nikar v Šestico. Smo bile za novoletno same punce. Groza. Dve sva naročilo pečenko krškopoljca, dobili kar nekaj, plačali teletino, ki je bila za dva evra dražja. Ostale naročilo kalamare s krompirjem, ena dobila sam kalamare, dve še kar normalne porcije, a ne sveže, ostale sam krompir, ker je kalamarov zmanjkal baje. Vse plačala kalamare. Natakarji so se trikrat zamenjal. tako da se nismo mogle nobenmu pritožit. Šefa tisti dan baje ni bilo. Nikoli več.

Malčica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. feb 2019 9:43

No, tole je pa res neverjetno. Ker, lepo prosim, VEDNO se lahko pritožiš, knjigo pritožb morajo imeti, šef, če ga ni, ima namestnika,......

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. feb 2019 9:58

In predvsem, če dobiš samo krompir, ker je kalamarov zmanjkalo, pač vrneš krožnik in naročiš kaj drugega. Na računu preveriš in ne plačaš, če je kaj narobe. 

Tako da, Malčica, si po moje to kar tako malo nametala ...In ne kupim tega, da je ena naročila kalamare in dobila le krompir -  v tem primeru se reagira takoj, kajne. In eden od šefov je vedno tam, se lepo vztraja na vratih kuhinje, doker ne pride, magari sam kuhar. In ne nakladaj o menjavah natakarjev, a so se skrivali pred vami ali kaj?

mamamia

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

28. feb 2019 10:21

Je kar bilo tako. Bile smo zelo glasne, a ker smo šle še naprej, nismo bile ravno vztrajne. Raje smo zaključile, tukaj nikoli več.

Malčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti