Kozliček - zakol

tyros  

član od: 17.11.2008

sporočila: 12

tema odprta - 23. avg 2018 11:05 | ogledi: 2.018 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Mene pa zanima malce nenavadno vprašanje oz., če ima kdo s tem izkušnje........ Zanima me kako je z zakolom himalajskih koz-kozličkov. Zavedam se, da so to luštne mini kozice, ljube otrokom, vendar sam jih imam sedaj že toliko, da jih je kar malo preveč. Hočem jih prodat-oddat, pa sloh ni zanimanja, zato bom verjetno primoran mladiče poklat. Zaklat ni problem, zanima me samo ali je koza-koza, kot za meso, ali je himalajska koza kaj drugače obravnavana..... Pa kdaj zaklat, ker že tako nimajo ne vem kakšne teže, sigurno so po kilaži drugače obravnavane kot druge večje pasme..... Hvala za odgovore in lp, Tyros

tyros

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

24. avg 2018 6:17

Še oddajate? Od kod prihajate?

 

Leikolinko

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

24. avg 2018 9:55

Kaj ne bi bilo bolje, da daste samce kastrirati, namesto da koljete živali vsako leto..?

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

tyros  

član od: 17.11.2008

sporočila: 12

24. avg 2018 18:28

Leikolinko, Ljubljana - okolica.....Vzhodni del.

tyros

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti