Zdravilna kostna juha

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

tema odprta - 19. avg 2018 10:43 | ogledi: 5.598 | odgovori: 2

Pozdravljeni vsi skupaj. 

Mi lahko lepo prosim svetujete kako naj skuham kostno juho. Imam kosti pašne govedine, dobro zelenjavo receptov pa je malo morje. Včeraj sem jo kuhala 12 ur. Po različnih forumih pa prebiram, da bi jo morala najmanj 48 ur. Nimam slow cookerja in tudi 48 ur me ni doma, da bi to lahko izvedla....juha, ki sem jo skuhala je želatinasta torej se je nekaj vseeno izločilo ne vem več...

Hvala za odgovore

Lila Roza

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

19. avg 2018 13:45

Kar si skuhala je zagotovo top :) une 48 ur je itak malo preterano, le kdo ma čas da to cmari tako dolgo razen v profi kuhinjah doma pa je tole kar si skuhala zagotovo kul sploh, če ti je zadeva želirala , pomeni, da si iz kosti izvlekla vse najboljše :) bravo, sam nimam potrpljenja, da bi neki tako dolgo cmaril :)

hedonist

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

20. avg 2018 8:19

Res je malo morje receptov, pol se pa odloči, če se moreš

Jaz iz kosti kuham jušno osnovo po navodilih z bloga kruh&vino (telečji fond)- meni zelo dober recept 

https://kruhinvino.com/2007/02/19/bazni-tabor/

 

 

V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti