Nova funkcija: označevanje mnenj pri receptu

Aleks  

član od: 25.7.2015

sporočila: 2

tema odprta - 2. avg 2018 19:12 | ogledi: 2.870 | odgovori: 5

Pri mnenjih v receptu je na voljo nova možnost, da mnenje označite kot uporabno.

KAKO DELUJE?

Mnenje označite kot uporabno, če vam je pomagalo pri izboljšanju jedi, če vsebuje koristne informacije ali če se vam preprosto zdi uporabno. Mnenje lahko označijo vsi registrirani člani portala kulinarika.net.

V prihodnosti bo na voljo razvrščanje mnenj po uporabnosti. Vabimo vas, da pomagate izboljšati portal kulinarika.net in mnenja, ki se vam zdijo še posebej uporabna označite.

Mnenja lahko označite s klikom na ikono "uporabno" ob mnenju.

 

Za ogled vseh novosti na Kulinariki kliknite sem.

Za prijavo napak kliknite sem.

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

3. avg 2018 6:08

Aleks je napisal/a:

 

Prosimo vas, da kot uporabna ne označujete mnenj, ki so vprašanja ali ne prispevajo k izboljšanju recepta.

 

, zakaj ne? Se mi zdi, da bi bilo bolj malo uporabnih mnenj brez uporabnih vprašanj.

lp

mzm

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

3. avg 2018 8:17

Kaj ni všečkanje stvar lastne presoje, ki je v celoti osebno mnenje (vključno s tem kaj je uporabno in kaj ne). Poskušati dajati neke smernice ali celo zapovedovati, kaj naj se všečka in kaj ne, je sila nespametno...

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. avg 2018 10:10

Hvala za odziv, tudi vprašanja so lahko uporabna, smo popravili zapis.

Gre za smernice, ne zapovedovanje (ni napačnih in pravilnih oznak, tudi ni nobene cenzure nad tem), ravno zato, ker to niso klasični všečki, ampak uporabnost (všečki so pri blogih in na zidu) recepta, s katero lahko nekdo med denimo 100 odgovori hitro najde tista, ki jih drugi uporabniki ocenjujejo kot taka, ki še posebej prispevajo k receptu.

Jernej - administrator

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

3. avg 2018 14:16

Meni se pa zdi smiselno, da se ne všečka vprašanj, razen če je zraven napisan tudi odgovor. Ko se bo komentarje sortiralo po všečkih bodo vprašanja in vse ostalo pomešano, tako da bo zaradi vprašanj nastala samo zmeda. Vprašanje brez odgovora je največkrat precej neuporabno.

the tina

Sporočilo je spremenil(a) the tina dne 3. avg 2018 14:17

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. avg 2018 15:49

Sploh ni nujno, ker ti lahko odpre nov pogled na neko konkretno vsebino. Malo se pa človek še lahko potrudi in pogleda, kaj je zanj uporabno.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti