Čiščenje stekla s časopisnim papirjem

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. jul 2018 10:03

Dokler nismo nabavili čistilca oken, sem vedno čistila s čistilom za steklo in časopisnim papirjem, pa ni bilo nobenih prask. Odkar pa imamo baterijski čistilec oken, jih pa sploh ne čistim več - jih kar sin. Narejeno je na en-dva-tri, rezultat pa več kot odličen (pa tole ni reklama).

Lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

22. jul 2018 13:23

Se pravi res deluje? Čistilec oken,  tista reklama, ko ona čisti znotraj s Karcher, tudi Vileda,  on pa zunaj na roke? No tudi o tem razmišljam, ker smo po posodobitvi hiše pridobili številne steklene površine. Kar je super glede svetlobe, čiščenje pa... ja absolutno sledijo žaluzije, tudi iz tistega drugega razloga, prahu

kara

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

22. jul 2018 20:08

Sem tudi sama že razmišljala o tem čistilcu oken, občasno ga imajo v Hofru v akciji, pa se nikakor ne morem odločiti, da ne bo to še ena taka naprava, ki jo moraš imeti, pa se na koncu izkaže za neuporabno in konča na podstrešju in čez leta na smetišču.

tedyka

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

23. jul 2018 7:26

Ja, to tudi mene skrbi, sicer bi ga že kupila. Nekateri, ki ga imajo ga hvalijo, drugi so spet razočarani. Morda je to odvisno tudi od prizvajalca. Hofer je,  kolikor vem, ponujal Viledinega.

Mogoče si bi ga bilo pametno najprej izposoditi, pa se potem odločiti za nakup.

kara

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

23. jul 2018 13:43

To ni odvisno od proizvajalca, ampak od vsakega uporabnika posebej: kdaj in zakaj bo to uporabljal? Treba se je spomniti in ga uporabljati in uporaben je kot sesalec za vodo, npr, v kopalnici za ploščice in tuš kabino.

Glede na sodobne trende, časopisnega papirja kmalu ne bomo več imeli.

rdkapica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. jul 2018 17:10

Dekleta, kakor sem že zgoraj omenila, moškima članoma naše družine je super. In precej manj dela je z njim, kot pa, če recimo sestaviš in razstaviš multipraktik. Mi imamo onega na K in in čistočo oken lahko samo pohvalim. Sicer mi je nekaj žensk pojamralo, da " pušča črte", ampak mojima poboma se to ne zgodi.

Lp

Ljudje, ki si upajo reči bobu bob, so velikokrat trn v peti tistim, ki želijo bob prikazati kot jabolko. cervus

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

23. jul 2018 17:59

Pa še res je to, meni ga je sin posodil, da vidim kako bo šlo.. Ni mi šlo. On pa sčisti v nulo.In tako ostajam, kar pri krpi, ki sem jo "zarubila" možu za čiščenje avtomobilskih šip..

dari

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

25. jul 2018 11:36

Kaj ti ni šlo Dari? Tiste črte? Najbrž je vseeno precej manj dela, če jih na koncu pobrišeš, kot celo šipo. Za majhne površine bi tudi jaz raje krpo, kot sem že rekla imam velika okna in vrata. Si ga bom sposodila ob priliki, pa poskusim. Če ne pa krpa, vedro in dobre stare roke,  

kara

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

25. jul 2018 13:22

Nimam pravega "grifa" za ta pripomoček. Hitrje mi gre z krpo. Pač moji levi roki ne leži.

dari

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti