Recept iz tv vaš kanal

teta Mica  

član od: 26.5.2014

sporočila: 10

tema odprta - 29. jun 2018 20:34 | ogledi: 3.103 | odgovori: 5

Mogoče bi mi kdo lahko pomagal. Sicer sem prvič na forumu in niti ne vem kam mi bo tole "vrglo". Upam pa da se dobi kako obvestilo, če bo mogoče prišel kak odgovor.

no v čem je problem. Danes sem gledala Vaš kanal in bila je kuharska oddaj "kaj bomo danes kuhali" oz kakor sem zasledila na njihovi spletni strani se oddaja imenuje Kuhinjica. V njej je bil recept z jetri s porom in papriko, mislim da je bila vključena tudi popečena slanina. Recepta si, žal, nisem prepisala in bila prepričana, da bom recept našla na njihovi spletni strani. Nič ni od tega in recepta ne najdem ne pri njih in ne kje drugje.

Ali je mogoče še kdo gledal to oddajo in bi mo lahko posredoval recept? Bila bi zelo hvaležna za vsako informacijo. Se pa ne bi branila niti kostanjeve torte, čeprav ni ravno v letnem času

 

Že v naprej hvala

teta Mica

teta Mica  

član od: 26.5.2014

sporočila: 10

29. jun 2018 22:52

johanna hvala Bom gledala

teta Mica

teta Mica  

član od: 26.5.2014

sporočila: 10

29. jun 2018 22:54

sicer ne vem, če je to ponovitev. Oddaje so vsak dan z idejami za kuhabje in ne vem ali je to ponovitev ali je ideja za kuhanje za soboto. Ampak gledala bom pa vseeno 

teta Mica

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

30. jun 2018 11:00

Upam, da si gledala, teta Mica...

Johanna

teta Mica  

član od: 26.5.2014

sporočila: 10

30. jun 2018 11:31

Sem gledala oddajo vendar ni bila ponovitev ampak samostojna oddaja. Sem pa kontaktirala Vaš kanal preko maila in sem že dobila odgovor. Recepta še nimam, ga pa dobim v novem delovnem tednu

teta Mica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti