Obletnica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. okt 2018 13:27

Bravo naše dolgoprogašice, veteranke

 

 

 

naor

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

18. okt 2018 14:15

Uff, da se še jaz oglasim; še vedno (skoraj) vsakodnevno spremljam Kulinariko, le aktivna nisem več toliko, kot včasih.

Sem pa 23.4. letos "praznovala" že 11 let prebiranja in testiranja receptov, res je hitro minilo!

 

 

s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. okt 2018 19:03

Jaz tudi vsak dan pogledam, pišem pa ne več toliko kot včasih. Pogrešam naše debate pod recepti in v forumih. Ogromno  sem se naučil in stkala tukaj nekaj pravih prijateljstev tudi v živo.

A smo se menda izpele, novi časi so prišli, nove navade, nov način komuniciranja in stara garda se je počasi umaknila. 

Se mi zdi da tudi ni več toliko zanimivih, inovativnih receptov kot včasih, neko štanacanje že znanega ...

Z nekaj izjemami (smarty je prva liga tudi glede fotk, pa Ninja s svojimi tortami, če omenim dve, ki se ju vedno prvoh spomnim). Saabande i fasulas ne objavljata več, pa še kdo ...

Na zidu se nekako ne najdem, čeprav tu in tam dam kaj gor. A nisem aktivna kot nekateri.

mamamia

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

18. okt 2018 21:32

No pa sem šla se jaz pogledati kako dolgo sem član. In kaj sem ugotovila 29.3. je bilo 12 let odkar sem članica kulinarike. Vsak dan pregledam kulinariko dejavna v receptih in diskusijah pa nisem preveč. Mirno, dolgo in lepe sanje želim

mamazeljka

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. okt 2018 7:52

mamamia je napisal/a:

Jaz tudi vsak dan pogledam, pišem pa ne več toliko kot včasih. Pogrešam naše debate pod recepti in v forumih. Ogromno  sem se naučil in stkala tukaj nekaj pravih prijateljstev tudi v živo.

A smo se menda izpele, novi časi so prišli, nove navade, nov način komuniciranja in stara garda se je počasi umaknila. 

Se mi zdi da tudi ni več toliko zanimivih, inovativnih receptov kot včasih, neko štanacanje že znanega ...

Z nekaj izjemami (smarty je prva liga tudi glede fotk, pa Ninja s svojimi tortami, če omenim dve, ki se ju vedno prvoh spomnim). Saabande i fasulas ne objavljata več, pa še kdo ...

Na zidu se nekako ne najdem, čeprav tu in tam dam kaj gor. A nisem aktivna kot nekateri.

mamamia

enako  

Na kulinariki imam se vedno najrajsi forum. Ker pa ni vec tako aktiven strani ne obiscem vec trikrat na dan ampak obratno 

glede na to da sem najstnica (16+ let) je to cisto razumljivo

"Stressed is desserts spelled backwards!"

bučmanka  

član od: 11.4.2013

sporočila: 1793

19. okt 2018 8:35

jaz sm pa še čisto v "otroških, predšolskih" letih in kulinarika je bila tudi moj prvi forum. Če imam čas pogledam vsak dan..kot se opazi tudi rada  fotkam...in objavljam fotke...

bučmanka

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

19. okt 2018 9:17

mamamia je napisal/a:

Jaz tudi vsak dan pogledam, pišem pa ne več toliko kot včasih. Pogrešam naše debate pod recepti in v forumih. Ogromno  sem se naučil in stkala tukaj nekaj pravih prijateljstev tudi v živo.

A smo se menda izpele, novi časi so prišli, nove navade, nov način komuniciranja in stara garda se je počasi umaknila. 

mamamia

Joj, mamamia, s koliko nasveti si mi bila vedno pripravljena pomagati, še zdaj se veliko krat spomnim iskanja recepta Čajekove "hišne tortice", ti pa si mi ga dobesedno poservirala ;) pa Vasina torta, debate o Baščaršiji, napolitankah na jadranju itd. :)

 

Res je, včasih so bile debate bolj žive, recepti bolj pisani, v komentarjih pod njimi si lahko vprašal in izvedel vse in še več ...

Pogrešam pa Vendelino jr., katko lopatko, teto torto, zzaka, sarabandeja in pa seveda Ežoja.

s0ncek*

Sporočilo je spremenil(a) s0ncek* dne 19. okt 2018 09:28

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. okt 2018 12:37

Hm, forum ni aktiven, če člani niso aktivni.

rimljanka

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

19. okt 2018 12:44

Včasih je pač tako, da ko se umakne kak član, ki si ga rad imel za "sodebaterja" oziroma "soforumaša", ti pač ni več tako zanimivo in ne čakaš več komaj na priložnost, da boš lahko kaj odtipkal v okence, ker njihovega odziva ne bo.

s0ncek*

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

25. okt 2018 15:04

mamamia je napisal/a:

Sarabande i fasulas ne objavljata več, pa še kdo ...

mamamia

mammamia, ne objavljem več, pogledam pa še kdaj pa kdaj... 

Miroslav Vulović

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti