Kuhanje za eno osebo

kozamurnik

sporočila: 2311

26. dec 2018 18:46

Nisem prej videla teme; je pa zanimiva in predvsem zelo zelo zivljenjska. Lepo,da komu pomagate(mo) tudi na ta nacin. Z nasvetom ali le s toplo besedo.

Vse dobro ti zelim docka, pa tvojemu atu tudi. Srecno

murnik

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

26. dec 2018 20:19

Kozamurnik najlepša hvala za lepe besede. 

Ko sem odprla to temo sploh nisem mislila na nič kaj drugega, kot na kuharske nasvete za samostojno kuhanje. Pa so mi nekatere zidarke takoj na začetku, ko je še oče bil doma, napisale, da ni problem v kuhanju, temveč v spremembi življenja. Pa še kako prav so imele, da v začetku nastane kriza, čemu pa jaz seveda nisem verjela. Jaz sem imela krizo 3 dni, to je čas, ko nimaš motivacije za delo, pa tudi  za kuhanje ne. Prav prisiliti sem se morala, da sem pričela delati. Zanimivo pa je, da te krize nisem občutila v vseh letih, ko sta moja starša bila na dopustu ali izletih, pa njune odsotnosti ni bilo malo. Vedno sem bila vesela, da sem sama svoj gospodar. Zidarke so me podučile, da se temu reče "prazno gnezdo". 

Vsem želim vse dobro in lepo v 2019  !  in en velik

 

 

Življenje je takšno, kot si ga naredimo

dočka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

27. dec 2018 10:26

Dočka, sem zelo vesela, da sta oba znašla v novi situaciji. Le čas je bil potreben, da sta oba zaživela po svoje. Vesela sem zate in vama želim veliko zdravja, sreče v letu 2019, da bi še naprej lepo krmarila vsak zase in v skupnih trenutkih.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

27. dec 2018 11:27

Trixi hvala za prelepe želje. Samo, da bo zdravje, pa bo že šlo.

Tudi tebi in tvoji družini želim v letu 2019 vse lepo in en velik . Pa .

dočka

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

20. avg 2019 14:26

 

Pozdravljene !

Med brskanjem po kulinariki sem našla že pozabljeno temo, ki pa mi je takrat, ko sem jo potrebovala prišla zelo prav. 

Lahko povem, da sem se v samostojnem gospodinjstvu zelo dobro znašla, pa tudi očetu v domu gre dobro. 

Za konec se lahko pohvalim, da sem pred kratkim končala s popolno prenovo stanovanja, v katerem se počutim, kot da bi bila tudi jaz prenovljena. Bilo je opravljeno veliko dela, a se je splačalo.

 

Dan je takšen, kot si ga naredimo.

dočka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

20. avg 2019 14:42

Dočka, super je slišati, da si dobro in si vse uredila! Čas prinese svoje in lažje se je spopasti s sprmembami... Bodi fajn še naprej! 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. avg 2019 15:37

dočka je napisal/a:

 

Pozdravljene !

Med brskanjem po kulinariki sem našla že pozabljeno temo, ki pa mi je takrat, ko sem jo potrebovala prišla zelo prav. 

Lahko povem, da sem se v samostojnem gospodinjstvu zelo dobro znašla, pa tudi očetu v domu gre dobro. 

Za konec se lahko pohvalim, da sem pred kratkim končala s popolno prenovo stanovanja, v katerem se počutim, kot da bi bila tudi jaz prenovljena. Bilo je opravljeno veliko dela, a se je splačalo.

 

Dan je takšen, kot si ga naredimo.

dočka

Zdaj pa samo še uživaj!

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti