Mlečni oz. oljni kruh

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

tema odprta - 19. jun 2004 10:33 | ogledi: 4.746 | odgovori: 2

Na forumu sem našla recept za mlečni kruh, ki sem ga že zamesila, sol pa sem pozabila dati. Ne vem pa, koliko naj je sploh dam v tak kruh, ki naj bi bil bolj sladek kot ne. Sol je sicer omenjena, nič pa, koliko.

Ima morda še kdo kak drug recept za kak "boljši" ali pa mlečni kruh?

Tako, ob sobotah in nedeljah bi rada pocrkljala družino s kakšnim takim kruhom, hči pa ajdovih, koruznih, orehovih ipd. ne mara, zato naj bi bil to NAVADEN boljši kruh.

Veliko sončka čez vikend želim vsem skupaj!

ZIMA

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

19. jun 2004 16:36

Zdravo! To je to, ja, Zala! Danes sem spekla sicer malo po svoje in brez soli (še moke nisem imela dovolj-malo gladke bele, malo moke za piškote in malo riževe moke), ampak je kar lepo naraslo. Nisem vedela, na koliko naj pečem, pa sem, kot kaže, dala na previsoko vročino. Sicer je lepo enakomerno pečeno, le na vrhu je malo močneje porjavel. Manjka pa vsaj ščep soli. Drugič bom delala po receptu andreje iz med.over. HVALA! LP ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti