Šivalni stroj bagat ruža step

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

tema odprta - 5. apr 2018 10:51 | ogledi: 2.341 | odgovori: 3

Se komu na podsrešju valjata pedalka in električni kabel za šivalni stroj Bagat Ružo Step? Stara mama nam je zapustila mašino, kabla pa nikjer...na servisu hočejo za kabel skoraj toliko, kot stane na Bolhi celotni stroj+kabel+kovček skupaj in še vse ostalo :(

Če ima kdo kakšen rezervni kabel s pedalko in ga je pripravljen podariti/prodati, se zato toplo priporočam.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

5. apr 2018 14:54

Super šivalni stroj, jaz ga imam že več kot 33 let in super dela, samo stopalke pa so tukaj kar problem. Meni že nekaj časa nagaja.

No nisem  ti pomagala, mogoče ti bo v pomoč da je stroj super in se splača kupit stopalko.

irena

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

5. apr 2018 16:06

Morda ti kak dober elektrikar usposobi kakšno drugo, cenejšo stopalko? Problem je namreč v vtikaču stopalka-stroj, ki je ponavadi različne oblike. Ružo imam tudi jaz in ko sem menjala samo čolniček- 16€!! Skoraj me je kap!! No, drugače je pa nezamenljiv, šiva vse možne težke, debele tkanine... z novo Toyoto, ki jo odnedavnega posedujem, ni primerjave.

Morda bi pa poskusila na kakšnem hrvaškem šiviljskem servisu, malce poguglaj, morda bi ti po ugodni ceni poslali.... ne vem, poskusiti ni greh. Bagat je namreč iz Zadra.

In, ja, kot pravi irena66, stopalko se splača kupiti, jaz bi jo tudi, kljub novemu stroju.

marjja

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

5. apr 2018 17:12

Jap, cene rezervnih delov so odklop. Res je, da je vtikač s 4 odprtinami malce drugačen, kot nalašč da vtikač od ruže ne paše... x_x

Za enkrat sem dala čez bolho in ebay, bom probala še malo po hrvaških straneh preletet.

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

 

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 5. apr 2018 17:13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti