Pomoč

tinika35  

član od: 13.3.2018

sporočila: 5

tema odprta - 28. mar 2018 20:15 | ogledi: 1.021 | odgovori: 3

pozdravljene

pa sem nardila mislim kaj takega se pa ne. naredim biskvit vse ok. naredim kremo mascapone smetana vse ok namažem. in dam v hladilnik pol pa naredim preliv z jagodami not dam želatino in ne vema kaj ssem razmišljala še toplo vlijem na pecivo pa potone in jaz norim ne vem kaj naj. če sem že pa še ostalo vlijem. punce kaj naj pričakujem jutri ko bom dala stran kalup bo vse steklo ven ane? je boljše da jutri ponovim vajo brez zadnjega dela? hvala vam 

tinika35

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

28. mar 2018 20:27

Tinika35, dobrodošla na Kulinariko.

Ker si pač dala želatino notri, po moje, da bo strjeno. Mogoče na videz ne preveč lepo, ampak dobro pa bo.

Vsem se nam je zgodilo, da smo z mislimi bili kje drugje in potem rata kar pač rata

Pozdravček!

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

28. mar 2018 20:32

Tinika, dobrodošla na Kulinariki. Itak, je bila topla masa in je vse steklo. Ko se bo ohladilo bo vse ok.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

28. mar 2018 20:42

Jaz tudi menim, da bo vse zaželiralo, le krema bo marmornata in ne po plasteh bela, rdeča... Tudi nam se je marsikaj zgodilo v letih peke in kuhe. Vsaka šola je za nekaj dobra.

LP, Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti