Katera brizga za oblikovanje smetane in nadeva?

Vanesa84  

član od: 18.6.2017

sporočila: 68

tema odprta - 8. feb 2018 14:58 | ogledi: 2.967 | odgovori: 3

Prosim, da mi vse, ki doma oblikujete torte in peciva z tistimi pumpami za smetano, če mi poveste katero kupiti, da ne bom vrgla denarja stran? Iščem namreč takšno, ki bi jo lahko dala v pomivalni stroj, da bi bla za večkratno uporabo in pa seveda, da je priročna, ker sem kupila neke poceni kot plastične brizge in nisem zadovoljna.

 

Hvala!

Vanesa84

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

8. feb 2018 16:24

  

Takšno imam jaz, kupljena v Merkurju v ponedeljek,   cena okoli 6 evrov, za marmelado , pri polnjenju krofov, se je obnesla zelo super  !!!!

Pere se lahko v pomivalnem stroju, ker je iz kvalitetne plastitke in ne moreš verjeti, ima garancijo 3 leta-izdelovalec Tescoma.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 8. feb 2018 16:27

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

8. feb 2018 17:36

Jaz pa sem v pekarni vrhnika kupila vrečko iz blaga, tako ta pravo za profesionalce in potem dokupovala nastavke (manjša luknja, večja luknja, nazobčan model, daljši nastavek za krofe polnit). Nastavki gredo v pomivalca, vrečko pa v vreli vodi prekuham...

LP, Saša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. feb 2018 11:17

Enako kot Saša, za polnjenje krofov pa uporabljam brizgo z iglo, pred leti dobila za darilo, ravno včeraj spet uporabljena, mi je všeč, ker je prozorna in vidim, koliko marmelade dam v krof.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti