Plačevanje vrtca

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

tema odprta - 4. jan 2018 11:26 | ogledi: 1.470 | odgovori: 4

Pozdravljeni! 

 

Lepo vas prosim za pomoč. 

 

Sine konec meseca počasi vstopa z 11 meseci v vrtec, javni vrtec. Z najdražjo sva zaposlena a imava oba dva minimalne plače, kapitala pa tudi nič kaj posebnega. Živimo v lastnem stanovanju in so prijavljenje torej 3 osebe. 

Zanima me vsaj približno kakšna bo cena vrtca, saj mi oni sami ne znajo povedati oziroma oceniti. Vsekakor bova podala tudi vlogo za subvencijo. Enostavno ne vem kaj naju čaka in bi rada bila vsaj malo pripravljena, približno kaj naju čaka. 

Najlepša vam hvala za kakršno koli pomoč oziroma mnenje

Srečno 

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. jan 2018 12:06

Cene vrtcev določajo občine in so večinoma objavljene na internetu. So pa razlike kar precejšnje. Za najmlajše so polne cene tam preko prsta med 420 in 480 € na mesec. Koliko boš dejansko plačeval, je pa odvisno od tega, koliko subvencije lahko dobiš, to je pa spet lahko odvisno od premožnosti in radodarnosti tvoje občine.

Sonja

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

4. jan 2018 18:36

Hvala limnol za odgovor, ja saj to mi ni jasno, koliko subvencioniranosti sem upravičen, nihče tega podatka ne želi izdati a oni hudičevo dobro vedo, bomo morali počakati in videt, ne bo pa poceni

Srečno 

luns  

član od: 2.11.2006

sporočila: 40

5. jan 2018 12:33

Če imaš odločbo o otroškem dodatku, ti notri piše v kateri dohodkovni razred spadate. Potem pa preveri tukaj v kateri razred spadaš pri vrtcu. Nato pa samo še izračunaš kak znesek pride to pri ceni vašega vrtca.

luns

Sporočilo je spremenil(a) luns dne 5. jan 2018 12:35

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

5. jan 2018 18:41

Pa pozanimaj se za znižano plačilo vrtca kdaj je treba oddati in potem na novo spet,ko mine nekaj časa.To moraš vse sam,noben ti nič ne pove,ker so tako dobri.

dvorana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti