Čokoladni obliv se lepi na podlago

Saskija  

član od: 6.1.2011

sporočila: 1

tema odprta - 12. dec 2017 8:39 | ogledi: 1.725 | odgovori: 3

Naredila sem na kekse čokoladni obliv in , ker mi je zmanjkalo peki papirja sem jih odlagala na tanko plastično podlago in danes zjutraj, ko sem jih hotela odlepiti so se prijemali. Odšla sem v službo in pustila tako kot je.

Kaj mislite bo ko se vrnem iz službe kaj bolj trdo ali sem vse zasrala in bom vse nmorala vreči vstran? Kaj lahko rešim?

Saskija

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

12. dec 2017 14:45

Mislim, da ni potrebe po metanju stran.

Lahko segreješ kakšno podlago, npr štedilnik, ali pa pekač daš na nadiator in obračaš, da se podlaga malo ogreje.

Če to ni izvedljivo, se vsame kako strgalo (hm, lahko tud zidarsko žlico) in se poizkusi s tem odstraniti piškote, pred tem pa se pripomoček še malo segreje.

Če pa nič od tega, pa se lahko vzame fen za lase in se od spodaj segreje pekač, pobere dol piškote in se jih da na peki papir, da se čokolada ponovno strdi.

V primeru, da je končni rezultat reševanja sladkega nadrobljeni piškoti, se jih pač poje takšne ali pa se naredi krogljice

NutellomAnka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. dec 2017 17:41

Za nekaj časa jih daj v hladilnik. Sicer je za te namene najbolje uporabiti povoskan papir.

Vanja

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

12. dec 2017 22:37

Daj za nekaj časa v skrinjo in bo šlo.

 

branka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti