Telefon v snegu

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. okt 2017 12:45

Jaz imam luči naštimane tako, da se prižgejo istočasno, ko obrnem ključ.

 

naor

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

8. okt 2017 12:56

Rimljanka je razložila, zakaj moramo imeti rezervne žarnice. Ta razlog mi je razumljiv.  

Prej sem mislila, da  so rezervne žarnice samo za policaje in sem bila prav po Butalsko jezna: Policaji naj si žarnice kar sami kupijo, če jih hočejo imeti in gledati. 

Res je nerodna situacija, če ti luč crkne, pa nikjer  nadomestnih žarnic ravno za tvoj avto.  

 

 

Katrin11

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. okt 2017 13:36

naor je napisal/a:

Jaz imam luči naštimane tako, da se prižgejo istočasno, ko obrnem ključ.

 

naor

 Taki avtomobili imajo, upam, vgrajeno kake vrste  varovalo, ki žarnice zaščiti pred začetnim nenadnim sunkom elektrike. 

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. okt 2017 14:41

Na tehniko se zelo malo spoznam, avto je Nissan Note, star 7 let, brezhibno dela, se že trkam po čelu.

 

naor

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

9. okt 2017 4:44

Naor, kjer je stikalo bi moralo biti tudi opcija vžiganje samo pozicijskih oziroma parking luči in potem takem, ko je avto prižgan nekaj sekund, naj bi se potem luči prižgale. Sam sicer nikoli nisem tega uporabljal saj imam ksenon luči in po šestih letih starosti avtomobila ( trkam na glavo) še prve notri. 

 

Kar pa se telefona tiče pa sem ga odpisal. Sicer pa opažam, da ob ponovno uporabi starega modela telefona imam bistveno več časa za svoje osebno življenje. Pogledam ko je resnično potrebno oziroma, ko kdo kliče ali piše sms :) 

Tako, da sem presrečen, da sem šel korak "nazaj" 

 

Srečno in lep začetek novega tedna, 

 

 

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. okt 2017 9:06

Dkrajnc, pravijo, da pusti lava dok spava, tako so mi naštimali, ko sem avto kupila in tako dela že ves čas. Kar se pa telefona tiče, vidiš, kako drži, da je vsaka stvar za nekaj dobra.

 

naor

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

9. okt 2017 9:17

Sem se spomnila dogodka iz nekako deset ,enajst let nazaj.Hčerka je izgubila telefon ,iskali smo ga žal neuspešno.Po kar nekaj mesecih,ko smo se vrnili iz morja pa se je zgodilo nekaj neverjetnega.Izgubljeni telefon je prinesla soseda.Našel ga je njen nečak,ko je grabil travo.Neverjetno pri temu pa je ,da je telefon po vseh teh mesecih razen ene tipke deloval brezhibno.Izgubila ga je na začetku leta,najden je bil poleti.Nanj je padel sneg,dež,toča,tik nad njim je očitno šla kosilnica in dobra stara nokia je delala.Kaj takega se dandanes najbrž ne more več zgoditi.

chappy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. okt 2017 10:45

No, na Fiatih, vsaj vseh, ki sem jih vozila, se luči vedno prižgejo, ko daš kontakt. Ne opazim, da bi zato žarnice kaj prej pregorele.

rimljanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. okt 2017 7:29

elaphus je napisal/a:

Ja, Lonči, sam pri ta modernih vražičkih baterija ne gre več ven. Piše, da je "Not Detachable", pa karkoli že to pomeni

lp

cervus

Sem toliko praktika, da s pomočjo youtube-a tudi neodstranljivo postane odstranljivo, drugače pa obstajajo tudi moderni telefoni z zamenljivo baterijo, pa četudi s Kitajske. Tudi pri avtu ne bi pristala na to, da mi dajo tisti komplet za pnevmatike namesto rezervne gume. BTW, pri mojemu praktikumu, zadnji podvig je bila menjava tesnil pri podometnem splakovalniku v WC, moj mož pa nejeverni Tomaž. Dela tipi topi in nobenega kapljanja več.

Loni Makaroni

Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 11. okt 2017 14:10

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. okt 2017 9:19

woman power, bravo Loni.

 

lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti