Telefon v snegu

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. okt 2017 19:18

Ja, Lonči, sam pri ta modernih vražičkih baterija ne gre več ven. Piše, da je "Not Detachable", pa karkoli že to pomeni

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. okt 2017 21:52

To je pa res. Tudi pri novih avtomobilih še žarnice ne more zamenjati nekdo, ki se je izučil za mehanika. Vse narejeno, da kupiš novo, če se le malo pokvari. Rada bi videla kupe nedelujočih telefonov, tv aparatov, pralnih strojev...Bolje da ne.

 

naor

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

5. okt 2017 10:27

naor je napisal/a:

Tudi pri novih avtomobilih še žarnice ne more zamenjati nekdo, ki se je izučil za mehanika.

 Ampak, med obvezno opremo pa spadajo žarnice ... kje je pamet?  

rdkapica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. okt 2017 10:48

rdkapica je napisal/a:
naor je napisal/a:

Tudi pri novih avtomobilih še žarnice ne more zamenjati nekdo, ki se je izučil za mehanika.

 Ampak, med obvezno opremo pa spadajo žarnice ... kje je pamet?  

rdkapica

No, ravno za vsak model avtomobila pa policist tudi ne more imeti pregleda, če žarnice lahko menjaš sam ali ne. Sploh pa, če pokličeš pomoč na cesti, je že dobro, da imaš prave žarnice pri sebi.

rimljanka

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

7. okt 2017 8:34

naor je napisal/a:

pri novih avtomobilih še žarnice ne more zamenjati nekdo, ki se je izučil za mehanika. 

Poznam kar nekaj mehanikov in vsak od njih more zamenjati žarnico še pri tako novem avtomobilu.

Nikita

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. okt 2017 8:55

Nikita a tako kot včasih, ko si "odšraufal" pokrov od luči, odvil staro žarnico in privil novo, pa je bilo. Moj znanec ima citroena, pa je iz tega foha, pravi, da za vse okvare odpelje na servis. Mogoče je pa slab mehanik, ne vem, se že dolgo ne ukvarja s tem. Je pa izredno priročen človek, zna vse.

 

naor

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

7. okt 2017 14:50

Naor, lohka da je priročen ampak žarnice pa vseen ne zan zamenjat :) :):

 

hedonist

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

8. okt 2017 6:22

naor je napisal/a:

Nikita a tako kot včasih, ko si "odšraufal" pokrov od luči, odvil staro žarnico in privil novo, pa je bilo. 

 

 

naor

Ja ravno tako, samo da ne "odšraufa" pokrova luči, ampak to kar je potrebno in nato zamenja žarnico.

Nikita

Sporočilo je spremenil(a) Nikita dne 8. okt 2017 06:23

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. okt 2017 10:05

Vdam se, ampak človek, o katerem govorim, mi zatrjuje, da je luč na njegovem citroenu pritrjena tako, da  sam ne more zraven. Ok, kot sem kupila, sem prodala. Meni žarnica še ni crknila, pa je moj note star sedem let. Vam sporočim, kako bo, ko bo treba žarnico zamenjati.

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. okt 2017 10:14

V naši družini jih vsi menjajo sami, le da je pri nekaterih avtomobilih slišati  malo več preklinjaja .

Še sploh, ko se je pri enem od avtov dogajalo, da so šle žarnice kot po tekočem traku. Pa je bil za pogosto pregorevanje menda vzrok samo v naglici prižiganja luči.  Mehanik je svetoval naj potem, ko vžgemo avto, počakamo nekaj sekund, preden prižgemo še luči . Odkar to upoštevamo trajajo žarnice dosti dlje. 

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti