Kuhinjski stol

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

tema odprta - 6. sep 2017 4:34 | ogledi: 3.146 | odgovori: 8

Pozdravljeni. 

 

V kuhinji imam namen menjavo kuhinjskega stola ampak nisem si niti v sanjah predstavjlal, da je lahko to še kako večji problem :) 

Za srednje cenovni denar, govorim do 70 evrov ne dobiš kaj veliko pametnega, ko pa prideš konkretno čez 130 evrov pa že ne veš ali bi se na njega vsedel ali ne :D 
Skratka, zanima me kakšne izkušnje imaste glede tekstilnega usnja, kako je glede švicanja na njemu ali pa pozimi k je malce bolj hladno ali rado zebe potem ? 

 

Že v naprej najlepša hvala za vsa vaša mnenja. 

 

Srečno 

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. sep 2017 13:42

Pri nas imamo že dvanajsto leto popolnoma lesene stole, brez tekstila. Zraven so prodajali tudi blazine, ki so narejene iz mikrofibre, so pralne in prijetne. Se ne potiš. Še vedno so kot nove. Je bil pa nakup mize in šestih stolov kar drag, par centov manj kot 1700 eurov. Ni pa ta znesek nič v primerjavi s cenami stolov, ki jih prodajajo v moji bližini, vsak okoli 900 eurov.

 

naor

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

6. sep 2017 14:45

Tudi midva sva kupila lesene stole in povšterček gor, pa je. Zelo zadovoljna. Bili pa so tudi najini dražji kot tapecirani. Zelo zadovolni. Aja,v Škofji loki, una večja trgovina na začetku mesta. 

Malčica

pinguwin  

član od: 16.2.2017

sporočila: 168

6. sep 2017 15:00

Jaz mam stole iz tekstilnega usnja, so bli b Mömaxu v Avstriji v akciji 40 eur en. So super, ne zebe, svicamo poleti tud ne pretirano. Ampak je treba najdit v akciji, normalne sene so tam ca. 100 eur.

Aja, pa za cistit so super, obrises z mokro krpo pa je. 

LP

pinguwin

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

6. sep 2017 16:13

Uh @noar, to pa je potem cena enega stola, bom jaz potem kar tiho v kakšnem rangu jaz iščem, hehe 

 

@pinguwin najelpša hvala za mnenje, sem našel ene v akciji pa še prav fejst gledajo, cena enega je 50,00 evra in so v črni barvi, kar mi je super kombinacija za kuhinjo, katera je zelene barve 

Hvala ti

 

Srečno 

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

7. sep 2017 15:38

Ja stoli imajo kar konkretno ceno - tudi mi smo pred nekaj leti malo ogledovali in so bile cene kar okrog 100 €

tedyka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. sep 2017 21:05

dkrajnc24 je napisal/a:

so v črni barvi, kar mi je super kombinacija za kuhinjo, katera je zelene barve  

 Kaj pa udobnost? Nič ne koristi stol, ki se lepo vklaplja, če je neudoben in neroden za premikanje.

rimljanka

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

8. sep 2017 20:24

Veliko izbiro sva našla v Rutarju.

Pazljivo pri nosilnosti - sva naletela na čudovite stole, a so imeli nosilnost 90 kg. Gostov pa res ne bom pospremila na tehtnico preden sedejo.

Imava usnjene in do sedaj sva zadovoljna. Všeč mi je, da jih lahko samo obrišem s krpo, če se popackajo.

 

Jejža

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

11. sep 2017 8:32

Ulala, Jejža na to pa sploh nisem bil pozoren oziroma sploh nisem vedel, da imajo stoli določeni oviro na težo, to pa je nekaj novega :) 

Hvala za opozorilo, srečno 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti