Vinilne talne obloge

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

26. sep 2018 9:50

Nisem hotela bit arogantna, verjetno je tako izpadlo. Oprosti.

Na stopnicah imamo les in tepihe. Ni najbolje, ni pa hladno. Morda bi pa dali marmor.

Malčica

Vanesa84  

član od: 18.6.2017

sporočila: 68

28. sep 2018 9:55

Če vzameš vinil v roli, ki je dejansko topli pod, potem vzemi vedno dražjega, ki stane okoli 10 eur. Cenejši je tak da se pri udarcih pozna, pri dražjemu pa nič. Jaz sem zadovoljna z kemoplastom, pri njih je približno 12 eur na m2 in je po 10 letih kot nov. Čiščenje enostavno, nobenih plesni, pršic in drugih stvari. Ko smo pri nas zamenjali itison s toplim podom, smo bili kot novi. Nič več prehladov, virusov itd. Zelo priporočam vinilne talne obloge.

Vanesa84

mrbrdo  

član od: 3.11.2009

sporočila: 1

14. nov 2019 15:02

Želim vas posvariti pred podjetjem Efcom d.o.o. ki se ukvarja s parketi ter vinili. Nas so pošteno nategnili in nam pustili popolnoma neravna tla, direktor o vračilu denarja ne želi nič slišati. Več lahko najdete v mnenjih na Google Maps, kjer so podobne zgodbe tudi drugih strank: Google Maps - Efcom d.o.o.

mrbrdo

Sporočilo je spremenil(a) mrbrdo dne 14. nov 2019 15:26

mpritr2  

član od: 1.4.2020

sporočila: 1

1. apr 2020 18:23

Glede linoleja je tukaj veliko napisanega... 

mpritr2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti