Terapije v termah čatež

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

tema odprta - 26. maj 2017 14:59 | ogledi: 5.315 | odgovori: 8

 

Pozdravljeni !

Vem, da moja tema ne sodi med kulinarične, a vendar me zanima, če je že katera bila na terapijah za hrbtenico v Centru hrbtenica v Termah Čatež. Prosim za vaše mnenje o tem centru. 

Lep dan

dočka

Drejcolina  

član od: 22.3.2014

sporočila: 96

30. maj 2017 10:59

Sama sicer nisem bila, poznam pa več ljudi, ki so bili. Njihovo osebno mnenje je tako: večina ni pretirano navdušenih ne nad terapijo ne nad odnosom zaposlenih. Moja mama je hodila na terapije zaradi kolka: pravi, da nikoli več.  

Poznam pa sobarico, ki tam dela. Ona pravi, da se nekateri tudi vračajo. tako da verjetno niso nobene toplice popolne za vsakogar. 

Drejcolina

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. maj 2017 13:34

Moja znanka je bila tam že drugič - obakrat po operaciji kolena.  Obakrat je bila zelo zadovoljna. Res pa je to ženska, ki za svoje zdravje in dobro počutje zna tudi sama kaj narediti. In ker je družabna in vesela naleti povsod na dobre odnose. 

Cila

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

30. maj 2017 15:22

 

Hvala za odgovore. Nisem mislila toliko nad odnosi itd. ampak bolj na terapije na posebnih napravah za hrbtenico. Želela bi iskušnje tistih, ki so bili na tam na terapijah za vratni del hrbtenice. 

Lep dan

dočka

Tany2  

član od: 1.2.2010

sporočila: 10

31. maj 2017 22:03

Najboljše terapije za hrbtenico so v Terme Zreče.

Lp

Tany2

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

1. jun 2017 10:52

Mogoče se pa v Čatežu da zmenit za kako "poskusno vadbo" in plačaš pač samo tisto eno uro ali dve? Nič ne stane poklicat in vprašat, tako najbolje vidiš, kaj je na tem.  

 

Sonja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. jun 2017 12:02

Danes sem bila spet na obisku pri znanki, ki jo omenjam zgoraj.  Povprašala sem jo malo bolj natančno in še vedno vztraja, da ji je bilo zelo všeč.  Z njo v skupini, s katero se je družila, je bilo tudi več žensk po operaciji hrbtenice. Po njeni izjavi so vse v 14 dneh zelo dobro napredovale. Z nekaterimi je še vedno na vezi in so še vedno zadovoljne z rezultati terapije.  

Odnosi:  Mogoče kdo  smatra za slab odnos vztrajanje terapevstskega osebja, da se vaje res in pravilno izvajajo. Tu so menda kar dosledni in natančni. Za ljudi, ki jim je mar le, da bodo od terapije odnesli čimveč, to ni moteče, za kako bolj občutljivo dušico pa lahko da je.  Dopoldne je napolnjeno s terapijami, popoldne si pomaga vsak po svoje. Po želji se lahko dodatno  razgibavajo v bazenu ali pa hodijo na sprehode in izlete, po svoji ideji ali vodene.  Je rekla, da ji ni bilo dolgčas niti eno minuto in da je vsak večer padla v posteljo in spala kot top. 

dočka: imaš sploh možnost izbire zdravilišča po lastni želji?  Ponavadi je izbira zdravnikova in nimaš kaj dosti besede zraven . Razen samoplačniško, seveda. 

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 01.jun 2017 12:04

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. jun 2017 12:36

gospoda pa pošlješ na tajsko masažo, da ga tiste punce malo premečejo 

Ognjič

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

1. jun 2017 19:37

Dočka, ne oklevaj, sem prepričana, da ti bo všeč. Sama sem bila lansko leto v Čatežu. Bila sem zelo, zelo zadovoljna. Osebje zelo prijazno, terapije super. Fango, ročne masaže, skupna in individualna telovadba, bazen in kaj hočeš še boljše za boleče kosti. Sem pa imela na izbiro Čatež ali Dolenjske toplice. Zdravnica mi je svetovala Čatež in ni mi žal.

In če te še kaj zanima, kar vprašaj.

oliva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti