Kosilo v lj

Mygrace

sporočila: 6506

24. maj 2017 9:59

Taanjaa, najprej cestitke

Tudi jaz priporocam Paninoteko na Jurcicevem trgu. Se mi zdi, da je za take dogodke kar fajn, da si nekje v urbanem okolju. Res pa je, da notri ni nevemkako svetsko...

Aha, svetsko, jaa... se kar dogaja tam okoli Sustarskega mostu in na obeh bregovih Ljubljanice....jaz osebno imam rada urbano guzvo, kadar pa praznujemo neke visoke obletnice, mi morda pasejo hrami na obrobju Ljubljane.

 

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. maj 2017 11:15

perpetua je napisal/a:

Okrog in okrog hotela Cubo trenutno stojijo gradbeni odri, tako da ni najboljša lokacija ta hip..? Pa tudi cene so precej zasoljene.

perpetua

 Se čisto lepo pride iz Erjavčeve (nasproti Drame) notri. Če tam vzameš celo kosilo - je precej veliko hrane in je presek cena/kvaliteta zelo znosen. Tudi je tako, da se tam v rastru 10 EUR na osebo lepo naješ, če se ne pretirava s šampanjcem, se pa res pride cca 13 EUR na glavo - tako da to ne spada v raster zasoljenosti (od 25 EUR na osebo navzgor)

Vendelina jr.

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

24. maj 2017 12:03

V Paninoteki zna biti precej kaotično, še posebej zunaj, poleti, ko je polno turistov, na koncu prideš (po mojih izkušnjah) tudi na nekih 10 evrov ali več. Se strinjam z Vendelino, meni se cena 10 -13 evrov za 4-hodni meni ne zdi zasoljena, še posebej ne, ker je hrana zares na nivoju, imaš mir, po drugi strani pa ni preveč formalno okolje. 

 

 

Saša

Mygrace

sporočila: 6506

24. maj 2017 12:53

No pa sej, a ni fajn, da je cim vec ljudi ob praznovanju? Koliko nakljucnih potencialnih kontaktov se vzpostavi nekje v neki guzvi...kar se na periferiji bolj tezko, no....

 

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

24. maj 2017 13:00

Aja: tm u Cubotu gledat une gradbene odre..pa dej nehi, noooo...kot v enem nedodelanem koncentracijskem taboriscu....sej ni vse samo v ceni in hrani....je treba tut mal okol pogledat in se pocutit kot del sirnega sveta in ne kao bit zabarikadiran tm v Gradiscu...

 

Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 24. 2017 13:01

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. maj 2017 15:24

Restavracija v Cubu je v prvem nadstropju, gradbene ograje so v prtiličju, pohgled ven ni moten. Dopuščam pa možnost, da o zadevni restavraciji pišejo tisti, ki notri še niso bili.

Vendelina jr.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

25. maj 2017 17:58

Upam, Taanjaa, da boš poročala, kje ste bili! Čestitke za magisterij! 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

3. sep 2017 11:54

Jaz pa bi prosila za nasvet, kje v Ljubljani bi lahko šli nekaj ''prigriznit''. Namreč tudi mene čaka zagovor in bi potem šli le nekaj lahkega pojest (v mislih imam kakšen narezek ali recimo, da si razdelimo pizzo ipd.), ker bi šli na konkretno kosilo oz. večerjo kasneje, ko pride iz morja drugi del družine. In seveda, iščem nekaj zmernega glede cen. Kakšna ideja? Hvala.

luccka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. sep 2017 7:48

Za pice imaš Ljubljanski dvor čisto zraven univerze, Osmico na Nazorjevi, za Foculus ne vem, kakšne so, včasih so bile dobre, zdaj me že nekaj let ni bilo tam. Za moje pojme je še vedno najboljši Azur, ki ni ravno v centru, če me hoče kdaj kdo "podkupiti", me samo tja odpelje na bovško pico. Seveda je fajn prej poklicati in rezervirati.

Loni Makaroni

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

4. sep 2017 14:24

Foculus je za mene še vedno najboljša pizzerija. Okusi so pa drugačni za vsakega posameznika.

LP, Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti