Alu/plastični pladnji s pokrovom

kaycha  

član od: 6.7.2009

sporočila: 5

tema odprta - 30. apr 2017 16:02 | ogledi: 2.725 | odgovori: 3

Zdravo!

V kratkem praznujemo rojstni dan. Ker se T dvigujejo, je vedno več mrčesa in skrbi me za hrano, k bo (sicer na hladnem) stala več ur. Kupila bi večje pladnje, ki se lahko pokrijejo s priloženim pokrovom pa ne najdem spletne ali fizične trgovine v Lj., ki bi to prodajala v manjših količinah in po razumni ceni. Ima kdo od vas izkušnje oz. je kje opazil take pladnje?

 

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

30. apr 2017 16:17

Poglej na spodnji link in jih vprašaj če lahko pri njih naročiš manj kot 100 kom. Drugače pa vprašaj kam dobavljajo in če tam lahko kupiš toliko kot potrebuješ.

https://www.bevann.si/aluminijasta-embalaza-posoda-

LP, Saša

tatjana66  

član od: 22.11.2006

sporočila: 95

30. apr 2017 18:46

V eurospinu sem lani kupila takšne večje posodice kot na zgornjem linku, zraven so imele pokrov. Vanje sem lepo zložila pecivo in pokrila, so zelo priročne tudi za prenašanje. Cene se sicer ne spomnim- nekaj evrov, mislim da so bile pakirane po dve skupaj, različne velikosti, zelo praktično.  

tatjana66

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

30. apr 2017 21:47

Takšne posodice sem pred kratkim kupila tudi v Leclercu, imajo nekaj različnih velikosti, pakiranih v majhnih količinah (po dve ali štiri),

kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti