Sestavljive kozice tefal

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

tema odprta - 10. jun 2004 9:07 | ogledi: 2.852 | odgovori: 6

Živjo!

Mika me, da bi si kupila Tefalove sestavljive kozice. Tiste, ki imajo v kompletu 4 posode in 2 ročki, ki jih lahko snameš.

Imate morda kakšne izkušnje z njimi? Jih je katera že preizkusila? Sicer vem, da je Tefal spodobno kvaliteten, pa sem vseeno malo skeptična. Ne bi rada kupila mačka v žaklju, ker cena tudi ni ravno nizka.

Hvala vsem za pomoč.

LP Lenka

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

10. jun 2004 11:40

Halo Lenka! Jaz uporabljam Tefalove kozice ze nekaj casa! Moram rect, da so super in jih kar kupi saj bos videla kako so uporabne. Prvic v omari zasedejo manj prostora saj so rocaji snemljivi, lahko jih das v pecico brez rocajev, vse se bolje cisti in ni crnih ostankov od mascobe ali kuhanja na predelih kjer se stika z robom! Rocaji so zelo vzdrzljivi in mocni, posoda pa itak super! No jaz sem ful zadovoljna in si bom verjetno se en paket kupila! pozdravcek Karmen

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

10. jun 2004 11:45

Moj kolega se ukvarja s prodajo gostinskih pripomočkov in posode. Doma so testirali te tefalovke, bili zelo razočarani. Povedal je tudi da pri nas, razen reklame , niso bili noben prodajni hit. Tudi kar nekaj njegovih kupcev mi je potrdilo da so razočarani...stalno snemanje in vpenjanje ročaja je zamudno, nepraktični in tudi po večih uporabah se posoda na mestu vpenjanja poškoduje, odrgne. Tako da sem se jaz odpovedala tem posodam, ker pri posodi iščem in želim imeti kvaliteto. Ne rečem, mogoče za kakšno kampiranje bi bile pa uredu, malo prostora zavzamejo in za kaj takega bi bile mogoče res uredu, za množično uporabo pa odpadejo. ANJA

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

10. jun 2004 12:56

Halo! Lahko porocam samo moje izkusnje s to posodo! Posodo imam ze skoraj 1,5 leto! Na nobenem mestu kjer das gor rocaj se nic ne odrgne, posoda je kot nova! Ne razumem pa zakaj bi bilo dati rocaj gor zamudno!!!!!!!!!!!!!! Saj samo kliknes in se sam pritrdi. Potem pomeni dati pokrovko na kozico tudi za zamudno! Ne delam nobene reklame, imam miljon kozic doma in te so zelo kvalitetne! Tudi teflon se mi zdi bolj kompakten in tudi ko moj dragi praska z vilico po kozici se nic ne pozna! Ampak vsak se naj sam odloci za nakup! papa Karmen

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

11. jun 2004 9:40

Obema hvala za mnenje. Iskreno povedano, še vedno ne vem ali se bom odločila za nakup. Imata različne izkušnje in obe potrjujeta tako moje mnenje o dobrih kot o slabih straneh te posode. Hvala še enkrat. Lenka

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

11. jun 2004 14:27

Ne da je zamudno dajati gor ročaj, zamudno je stalno prepenjanje iz ene na drugo kozico,ko premikaš, odstavljaš ipd, pa še to, zelo težko najdeš pokrovko ki gre na to posodo........ Sicer pa boste morala samo izprobat. ANJA

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

11. jun 2004 16:34

Nič ni zamudno, ampak je super. Že pol leta imam ponvi (2) s snemljivima ročajema (zunaj nerjaveče jeklo, znotraj teflon) in sem zelo zadovoljna. Kot je že karmenslo povedala - lepo se čistijo, ker se ročaj odstrani, fino je za v omaro, uporabljajo se lahko tudi v pečici, skratka boljše so kot katerakoli druga ponev, ki sem jo imela doslej. Razmšljam še o nakupu kozic. LP Barb Barbra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti