Link za "ponarejeni marcipan"

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

tema odprta - 4. jun 2004 12:36 | ogledi: 2.321 | odgovori: 3

Živjo!

Kar nekaj časa nazaj sem brala v nekaj postih o nekakšnem "ponarejenem marcipanu", ki se ne dela z mandlji pač pa iz sladkorja, mleka v prahu, malo olja, in še nekaj stvari. Postopek je bil lepo opisan, zdaj ko pa ta recept potrebujem, ga ne najdem več....:(( Potrebujem ga za za oblikovanje kril pri torti v obliki čebelice, ki jo bom pekla jutri. Lepo prosim,, če mi kdo pomaga najti ta recept!

Hvala in LP

Zala

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

4. jun 2004 12:43

Poskusi s tičino maso, ki se jo lahko kupiš v Pekarni Vrhnika ( mislim, da samo velike količine ) ali pri g. Goljatu v Kulinariki Goljat v Škofji Loki. Meni se zdi super za oblikovanje, poljubno jo lahko tudi pobarvaš. Lep pozdrav, Klavdija

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

4. jun 2004 13:06

Problem je, ker sem iz SG in ne morem v Ljubljano. Torto pa bom pekla jutri, zato bi res rada nekako tako naredila, da bi krila oblikovala z zgoraj omenjeno maso...če ne ne vem kaj naj :( LP Zala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti