Pekač za meso - dase ne prijemlje

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

27. feb 2017 13:48

rdkapica je napisal/a:

Prosim, zaupaj, katere firme je in kaj razumeš pod "pazim nanjo kot ris" in kako ravnaš v praksi

Pa še malo "smetja": kako se v citiranju zbriše citiranje. Meni na noben način ne uspe.

rdkapica

 Takole, 

S kurzorjem se postaviš levo  zgoraj izven  okvirčka, ki ga želiš pobrisati, potegneš v desno, potem pa brišeš ali izrežeš. 

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 28. 2017 06:01

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

28. feb 2017 13:01

Kot sem že napisala v temi Vprašanje za jerneja (administratorja) - verjetno je smiselno, da se s problematiko preseli v tisto temo - ne gre, "izbriši" in "izreži" sta "siva" in ju ne morem izbrati.

rdkapica

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

28. feb 2017 14:41

rdkapica je napisal/a:

 ne gre, "izbriši" in "izreži" sta "siva" in ju ne morem izbrati.

rdkapica

Rdkapica,  saj ni treba uporabiti nujno ravno teh dveh funkcij! Naredi, kar je svetovala Cila - postavi se s kurzorjem na levo izven okvirčka (gre tudi na desni strani, a pustimo to) - pojavila se bo tanka navpična črna črta v dolžini okvirčka, nato po besedilu v okencu povlečeš z miško, besedilo se bo modro obarvalo, nato pa uporabiš tipko "delete" in besedilo z okencem vred bo izginilo. 

Katarinči

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

1. mar 2017 15:32

Vse do "besedilo se bo modro obarvalo" lahko naredim, potem pa ... nič se ne zgodi, če pritiskam na tipko "delete", nič, nič, ...

Očitno so tu težave - verjetno lokalne, bo treba okolje spremeniti.

rdkapica

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

2. mar 2017 7:04

Klikneš na citiranje, odpre se citat, označiš kar želiš izbrisati, izbrišeš označeno, klikneš predogled, pošlješ.

Nikita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti