Stara kuharska knjiga - pdf izvedba

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

3. feb 2017 17:51

   Jaz jo imam ze shranjeno od Katarinči, hvala ni potrebno več pošiljati.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

3. feb 2017 18:00

kača je napisal/a:

Kot že napisala Vrtejbenka, bo treba na ZS poslati mail, da lahko prepošljemo knjigo.

Vrtejbenka, oprosti, če ti hodim v zelje!

kača

Kača, je tvoja (oziroma Vrtejbenkina) pdf verzija taka kot tale: http://www.sadni-mozaik.si/pdf/Dobra_kuharica. ali druga?

Katarinči

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

3. feb 2017 18:06

VTipkajte naslov knjige v Google in jo boste vsi po mili volji gledali. Meni se ne zdi nič posebnega, avtorica jo je napisala pri 26.letih, po poklicu je bila učiteljica, pisateljica, prevajalka- povzela oz prevedla je recepte iz že obstoječih knjig, predvsem nemških.

ann

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

3. feb 2017 18:20

ann je napisal/a:

VTipkajte naslov knjige v Google in jo boste vsi po mili volji gledali. Meni se ne zdi nič posebnega, avtorica jo je napisala pri 26.letih, po poklicu je bila učiteljica, pisateljica, prevajalka- povzela oz prevedla je recepte iz že obstoječih knjig, predvsem nemških.

ann

 No ja, vsak po svoje...meni pa recimo recepti iz Rama knjižic niso nič posebnega..tudi to dobiš vse na Googlu...pa predvidevam da so prevedeni, nemški..

Vrtejbenka

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

3. feb 2017 19:43

Ja, z najinim kosilom bi bil zelo zadovoljen tudi moj mož, čeprav je danes že dobil takšno kosilo, pa še malo krvavice je bilo zraven

kača

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

3. feb 2017 19:46

 Katarinči, to je res ta verzija.

kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti