Toaletna torba kappa

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

tema odprta - 1. feb 2017 22:57 | ogledi: 3.303 | odgovori: 4

Pozdravljene! Bom poskusila še tukaj: pred dokaj leti so se v trgovinah Spar in Interspar na točke dobile torbe Kappa (oz. Robe di Kappa al nekaj podobnega). Takrat sem si kupila toaletno torbico, ki je bila taka, kot na sliki. Odslužila je svoje, bila pa je tako supertruper fajn, da si želim prav tako. Sem brskala naokoli, pa nič pametnega. Na internetu sem sicer nekaj našla, ampak je staro več kot leto in pol, pa mislim, da je že šlo. Torej, da ne nakladam naprej: če ima katera tako torbo in je ne rabi, jo jaz kupim. Če bo kaka ponudba, mi, prosim, pošljite na zs.

Lp

cervus

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

2. feb 2017 7:38

Žal, imam, pa ne dam, se popolnoma strinjam, da je "supertruper". A v trgovinah pa ni kaj podobnega? Bags&More ima kar veliko izbiro, od Kappe pa veliko dobiš v SportsDirectu oz. Sport2000.

Sicer si pa gotovo že vse prečekirala.

marjja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

2. feb 2017 11:53

Na mojekrpice.hr je ta torbica še vedno med izdelki, cena 100 kun. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. feb 2017 18:13

Hvala, Trixi, ampak vem. Je ni več.

lp

cervus

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

2. feb 2017 18:27

  Jaz sem pred ohoho, najmanj 10. leti kupila v Sparu nahrbtnik Kappa, namesto torbice in je res super, še posebej, kadar sprehajam našo , da imam proste roke.  

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti