Kam po hlače in čevlje za velike otroke?

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

tema odprta - 16. jan 2017 10:26 | ogledi: 2.062 | odgovori: 5

Sin je star 14 let in je velik 198cm in št. čevljev 47. Kje kupujete trenerke, kavbojke za tako velike? Čevlje 47 se še kar dobi!?!?  

Hvala

 

BEZMAR

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. jan 2017 11:49

V naši rodbini imamo enega, ki pri normalni najmanjši moški številki pade skozi eno hlačnico. Konfekcije pri nas ne dobi, ker če že naši trgovci nabavijo kak kos v podaljšanih številkah, nabavijo enega ali dva in ta izgineta tako rekoč tisti hip, ko prideta v trgovino (ali pa do polic sploh ne prideta, ker jih prej pokupijo prodajalke). Tako da bi bil odgovor: kot v starih časih - čez mejo. 

Sonja

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

16. jan 2017 15:25

Moj sin je nekoliko manjši. Vso njegovo konfekcijo kupujemo preko spleta. Na žalost so pri nas trgovine za tako visoke sila redke. Če jo pa že najdeš, pa oblačila niso primerna za najstnike. Ne vem, mogoče ima katera drugačne izkušnje.

limonca26

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

18. jan 2017 14:40

Tako št. ima moj mož. Športne copate se še kar dobi (prva liga). Hlače kupuje v LJ v trgovini Army shop, klasičnih kavbojk ne dobi kej če so prav v pasu, so pretesne v stegnih...

testeninca

astra62  

član od: 3.5.2012

sporočila: 17

18. jan 2017 19:04

Imam dva taka, poznam problem, posebej v teh letih, ko je postava še otroška, višina pa nadstandardna. Izbira pri nas je res slaba. Trenirke s podaljšanimi hlačnicami ima včasih Prva liga, niso pa poceni. Kavbojke kupujem v Celovcu, City Arkaden v centru mesta, tam je Levis trgovina, kjer dobiš kavbojke do dolžine 36. Pri čevljih ni tak problem, športni se kar dobijo - Hervis, Prva liga.....Mi bomo letos imeli problem z maturantom, če katera ima izkušnje z bolj "nobel" oblačili, bom vesela.

astra62

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

14. feb 2017 9:00

Hvala za odgovore! 

http://www.next.si/sl/men  Na tej strani sem našla podaljšane hlače dolžina 36. 

BEZMAR

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti