Kje je "stara" kulinarika?

WannabeChef  

član od: 23.12.2016

sporočila: 3

tema odprta - 23. dec 2016 9:35 | ogledi: 4.975 | odgovori: 55

Že nekaj časa nisem bil na tej spletni strani in danes ugotavljam, da se je stran komplet spremenila. Modernizirala, bi dejali nekateri.


Meni sploh ni všeč... Je slabše pregledna in manj prijazna uporabnikom. Zakaj menjati nekaj, kar je dobro in se "prime"? Tudi google je enak že od samega začetka - in ga vsi radi uporabljamo.

 

Škoda...stara kulinarika.net mi je bila bistveno bolj pregledna in lepša. Reklame ob straneh me pa ful motijo na tej novi, da ne omenim težav z iskanjem receptov...Adijo kulinarika.

WannabeChef

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

23. dec 2016 11:13

No ja, kot z vsako novo zadevo, si je tudi v tem primeru treba vzeti čas za privajanje. Jaz ne bi vrgel puške v koruzo...

Miroslav Vulović

AmalijaA  

član od: 14.3.2010

sporočila: 4

23. dec 2016 11:13

Imam enake probleme. Nikakor ne najdem moje beležke, kjer imam shranjene recepte. Je ni več? 

AmalijaA  

član od: 14.3.2010

sporočila: 4

23. dec 2016 11:18

 No, mi je uspelo, sem našla beležko. 

AmalijaA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. dec 2016 11:22

 Odkar smo zamenjali kulinarika.net in jo prilagodili mobilnim telefonom in tablicam imamo 20% večji obisk, 15% več odprih strani in 10% več uporabnikov. Že mora bit nekaj prav, se vam ne zdi?

Do beležke dostopate tako da kliknete na svoje up. ime desno zgoraj, tako kot na večini spletnih trgovin in spletnih strani.

Jernej - administrator kulinarika.net

Loveclojze  

član od: 17.10.2016

sporočila: 11

23. dec 2016 11:36

Meni je pa nova veliko boljsa in pregledna. Prej je bilo toliko enih slikc, da je bilo motece. Iskalnik je pa mnogo boljsi pa koncno tudi brez sumnikov najde. Ker pa brskam preko telefona pa itak sedaj lahko, prej pa je bilo neuporabno. 

Loveclojze

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. dec 2016 11:48

Jaz sem se dolgo upirala pametnemu telefonu, vem mlajši se držite za glavo. Meni je dovolj, da lahko kličem, da mene pokličejo in da pošljem sporočilo. Za kaj več pa je še vedno dober moj zvesti comp. Ampak ne, že dve leti imam ta pametnega in se je našel eden, ki mi je skoraj proti moji volji zamenjal sim kartico. In zdaj sem izgubljena v vesolju, sicer sem imenik in telefon že osvojila, zdaj pa naprej. Saj ni težko, v bistvu ni dosti drugače. A ljudje se imamo fino v svoji coni udobja in ker se nam ne ljubi, pač želimo ostati tam. Sama hočem ostati funkcionalno pismena in ok, zdaj imam pametni telefon. Upam, da sem zato tudi bolj pametna!

To sem napisala zato, ker sem prvi trenutek tudi jaz ostala brez zraka, ko se je spremenila podoba kulinarike, a zdaj se sicer še spominjam naše dobre, stare kulinarike, čisto normalno pa prijateljujem tudi z novo. Človek se vsega navadi.

 

naor

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

23. dec 2016 13:06

Loveclojze je napisal/a:

Iskalnik je pa mnogo boljsi pa koncno tudi brez sumnikov najde.

Loveclojze

 O iskalniku bi se dalo debatirati...meni namreč npr. pod iztočnico 'puding' vrže ven vse, samo pudinga ne xD.

Novi izgled mi sicer ne sede kaj preveč, verjamem pa, da je funkcionalnost za pametne telefone in podobne zadevice precej izboljšana...a ker jih sama (za enkrat) ne uporabljam, saj po tem ne čutim potrebe, so novosti na meni precej 'wasted'. Kakor komu ;)

 

 

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 23.dec 2016 13:09

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2395

23. dec 2016 13:26

Naor meni je sin stari dobri fotoaparat pokvaril,da sem si mogla kupit digitalnega.Pa sedaj  en klinc kaj slikam ga nisem osvojila!

Pametnemu telefonu pa se še vedno upiram.Imam enega samo za nujni klic ali sporočilo.

Sem pa dobila iPad za rojstni dan,da ne koristim sinovega!No to pa sem morala osvojiti.Čeprav se še malo lovim.

Na kulinariko pa rada zahajam!Na staro in novo.Kaj češ pridejo novi ljudje,nove ideje,nove podobe.....

Če bi se vsemu upirLi bi jedli se z lesenimi žlicami,pa prali na roke......

 

Anemiilat

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. dec 2016 14:04

MiriBon je napisal/a:
Loveclojze je napisal/a:

Iskalnik je pa mnogo boljsi pa koncno tudi brez sumnikov najde.

Loveclojze

 O iskalniku bi se dalo debatirati...meni namreč npr. pod iztočnico 'puding' vrže ven vse, samo pudinga ne xD.

Novi izgled mi sicer ne sede kaj preveč, verjamem pa, da je funkcionalnost za pametne telefone in podobne zadevice precej izboljšana...a ker jih sama (za enkrat) ne uporabljam, saj po tem ne čutim potrebe, so novosti na meni precej 'wasted'. Kakor komu ;)

 

 

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 23.dec 2016 13:09

 Splošno iskanje najde vse, kar ima puding v sestavinah, imenu recepta ali opisu.

Če želite najti puding v imenu recepta potem je bolje uporabiti besedo puding v iskalcu imena recepta, potem vam vrže ven 119 pudingov:

https://www.kulinarika.net/recepti/seznam/?ImeRecepta=pu

Stari iskalec ni delal nič drugače glede tega.

Jernej - administrator kulinarika.net

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

23. dec 2016 14:09

Bilo bi bolj intuitivno, če bi bil vsaj prvi zadetek najbolj osnovni, klasični puding. But ok. Hvala za nasvet!

~Two things define you. Your patience when you have nothing, and your attitude when you have everything.~

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti