Kje je "stara" kulinarika?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. dec 2016 11:43

Zgoraj desno, kjer je tvoje ime klikni pa se ti odpre beležka.

Jernej - administrator kulinarika.net

šega  

član od: 4.12.2012

sporočila: 17

26. dec 2016 11:55

Sem našla, hvala!

šega

WannabeChef  

član od: 23.12.2016

sporočila: 3

27. dec 2016 13:28

@Cila & mamamia; kar je navedeno v vajinih prispevkih ne vem točno od kod izhaja. Nimam "zahtev" še manj pa sem "užaljen" - pravzaprav ne vem točno o čem govorita. Jasno pa sem izrazil mnenje - t.j. subjektivno videnje določene situacije, ki je lahko popolnoma zgrešena in napačna, a je resnica - t.j. moja resnica. btw; mamamia - užival sem v prebiranju in poskušanju tvojih receptov in komentarjev.
WannabeChef

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. dec 2016 14:45

WannabeChef je napisal/a:
@Cila & mamamia; kar je navedeno v vajinih prispevkih ne vem točno od kod izhaja. Nimam "zahtev" še manj pa sem "užaljen" - pravzaprav ne vem točno o čem govorita. Jasno pa sem izrazil mnenje - t.j. subjektivno videnje določene situacije, ki je lahko popolnoma zgrešena in napačna, a je resnica - t.j. moja resnica. btw; mamamia - užival sem v prebiranju in poskušanju tvojih receptov in komentarjev.
WannabeChef

 Hvala, da si me bral 

Ostalo sem sicer pisala bolj na splošno, nekaj pa tudi zaradi tvojega zapisa, ki mi je izzvenel malce užaljeno zaradi pripisa v smislu naj ulinejo tvoj profil, če jim mnenje ni všeč. Hotela sem poudariti zgoj to, da je normalno, da imamo vsak svoje mnenje in da vse stvari niso vsem enako všeč, in da o tem seveda lahko tudi pišemo in debatiramo ter izmenjujemo mnenja ter da vsak pri svojem tudi vztraja. Ni letelo samo nate, saj nisi edini, ki mu nova podoba ni všeč. Na prvo žogo tudi meni bila, a sem jo hitro "posvojila", ker sem tip, ki ne mozga "kaj bi bilo če bi bilo" ampak izrabi najbolje od tistega, kar se ponuja (govorim o stvareh, na katere ne morem vplivati). 

Tako da - gremo z dobro voljo dalje, kajne? 

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 27.dec 2016 14:47

pehtranka  

član od: 9.10.2006

sporočila: 163

28. dec 2016 12:49

Tako kot za vse stvari tudi za to prenovljeno stran velja, nekaterim je všeč, drigim pa ne, nekaterim ustreza, drugim ne. Spadam v obe drugi skupini. Tudi vizualno je, kako naj rečem "bledolična". "Kulinarična Slovenija" je bila zakon. Z veseljem si jo pogledal in pobrskal po njej. TA KULINARIKA PA JE BREZIZRAZNA. Še ena dobra stvar , ki je šla "u franže", kakor se reče.

Lep pozdrav

pehtranka

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

29. dec 2016 10:41

rdkapica je napisal/a:

Ali obstaja napredni iskalnik za iskanje po forumih?

rdkapica

Debata se malo pomirja, zato ponavljam gornje vprašanje.

Vnaprej hvala.

rdkapica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. dec 2016 11:18

rdkapica je napisal/a:
rdkapica je napisal/a:

Ali obstaja napredni iskalnik za iskanje po forumih?

rdkapica

Debata se malo pomirja, zato ponavljam gornje vprašanje.

Vnaprej hvala.

rdkapica

Se opravičujem, v poplavi te teme sem spregledal vprašanje. Prihodnjič je morda bolje, če pišeš v za to namenjeno temo: Vprašanje za Jerneja.

Torej podrobno iskanje za forum seveda je: https://www.kulinarika.net/forumi/forum/?vec=1

Jernej - administrator kulinarika.net

omnivor  

član od: 6.8.2010

sporočila: 24

29. dec 2016 14:41

pehtranka je napisal/a:

Tako kot za vse stvari tudi za to prenovljeno stran velja, nekaterim je všeč, drigim pa ne, nekaterim ustreza, drugim ne. Spadam v obe drugi skupini. Tudi vizualno je, kako naj rečem "bledolična". "Kulinarična Slovenija" je bila zakon. Z veseljem si jo pogledal in pobrskal po njej. TA KULINARIKA PA JE BREZIZRAZNA. Še ena dobra stvar , ki je šla "u franže", kakor se reče.

Lep pozdrav

pehtranka

Pehtranka je je še najbolje zadela bistvo, katerega je, verjamem, želel izraziti tudi HotečbitiChef.

Jaz bi dejal, da je stran z novo, menda sodobnejšo podobo, izgubila dobršen del svoje prejšnje OČARLJIVOSTI.

Tudi meni se postavlja vprašanje, ali je res potrebno zaradi nekih novih, menda tehničnih zahtev, izgled strani tako radikalno predelati, da je postal neprepoznaven. Ne bi želel izpasti nazadnjaško; tisto zgoraj o lesenih žlicah in pranju na roko, po mojem mnenju sploh ne sodi v kontekst. Po tej logiki me lahko hitro kdo proglasi za nazadnjaškega, če trdim, da stari beli hladilnik opravlja svojo funkcijo natanko tako dobro, kakor moderni novi rdeči ali srebrni.

omnivor

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. dec 2016 22:24

E j.b... ga kot bi rekel en moj prijatelj. Kar je pač je, kaj čmo zdaj stokat. Al se navadit, al pa nič več sem hodit. Meni tudi ni všeč pa kaj čem. Sem se odločila, da se delam, da mi je všeč in zdaj me sploh več ne moti. Še slikice so me naučile gor limat, zdaj pa bog jim pomagaj.....

jade

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

30. dec 2016 6:34

To je isto kot z novo frizuro  . Enim je všeč, drugim pa ne. Včash še sami nismo zadovoljni, pa se  navadimo.

Ma, dejte pokazat vsaj malce spoštovanja za trud in čas ki so za za prenovo Kulinarike vložili Jernej &CO. Dost je jamranja in stokanja!

Kakšen pozitiven komentar in prijazna beseda ne škoduje lepoti

V tem izstekojočem letu, ki beži, namenite kome kakšno lepo besedo... mogoče se boste počutili boljše. Ali pa preberite Jernejev Božični blog, in se zazrite vase  .

Ali pa enostavno, kot je že napisala Jade, se navadite ali pa nič več sem hodit.

 

V letu ki prihaja, želim vsem veliko zdravja, sreče, ljubezni, kulinaričnih uspehov, pozitivnih misli in lepih besed  .

SMARTY1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti