Kje je "stara" kulinarika?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. dec 2016 0:50

kozamurnik je napisal/a:

Na stari Kulinariki nam je urednik zazelel vse dobro za praznike...letos ne. Ali pa jaz zaradi nove preobleke voscila ne najdem...

murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 24.dec 2016 21:46

Urednik kljub prazniku, letos tudi danes še dela in končuje bloge (na novo), da vam bo lahko preko bloga voščil (tistim, ki še ne vedo, kaj jim želim za praznike). Pa prijeten Božič, s "staro" ali "novo" kulinariko. Veste, voščila se dotikrat izrečejo tiho ali pa z dejanji, ne s pompoznimi nagovori. Z delom, s predanostjo, v mojem primeru s posvečenostjo kulinariki, da jo boste še naprej radi uporabljali. Je nujno, da se o tem piše posebej? Od koliko podjetij in posameznikov dobimo prazno voščilo, ki nam niti za sekundo ne poviša utripa srca.

Jernej - administrator kulinarika.net

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

25. dec 2016 7:13

WannabeChef:  Že star slovenski progovor pravi: "Šenkanemu konju se ne gleda v zobe".

Če bi za KulSlo plačevala mesečno naročnino, bi si upala repenčiti in bi tudi se,  ker jo imam na voljo brezplačno, mirno požrem tudi vse tisto, kar mi mogoče ni najbolj všeč.  Saj ne rečem, mnenja in priporočila so koristna, da Jernej in ekipa vedo, v katero smer naj gre razvoj,  zahteve pa res niso na mestu. 

Cila
 
PS: hecno: ime Jernej sem natipkala z veliko začetnico, tako se mi tudi vidi sedajle ob popravljanju, pri objavi je pa mala

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 25.dec 2016 07:14

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. dec 2016 8:49

Lepa beseda vedno lepo mesto najde. Ta slovenski pregovor večkrat citiram, saj je dandanašnji toliko nestrpnosti med ljudmi, vsak ima prav, samo on, biti mora vse takoj. Ustavimo konje in uživajmo trenutek! Ničesar ne potrebujemo tako zelo, da ne bi moglo počakati. In dajmo času čas! Imejmo se lepo in privoščimo to tudi drugim!

Danes je čudovito mirno jutro, malo meglice in predvsem krasen občutek tišine, v skodelici bela kava, na krožničku košček potice. Naj traja!

 

naor

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

25. dec 2016 10:10

Ne potrebujemo čestitk, vizitk, ne vem koliko sms-ov in mailov na računalniku, da bi začutili mir božičnega dne. Privoščimo si trenutek zase, sprehod v naravo in dan bo takoj lepši. Za obiske prijateljev in sorodnikov bo še dovolj časa.

Mirne praznike vam želim, Saša

Mir in dobro!

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2395

25. dec 2016 11:13

Jaz vsem tudi lep Božični dan!

Zdajle grem na pokopališče prižgati svečko mojim staršem!

 

Anemiilat

kozamurnik

sporočila: 2311

25. dec 2016 11:45

Cila, nobenih zahtev ne vidim, le mnenja.

In res ne vidim vzroka da urednistvo clanom, ki praznujejo Bozic,  ne nameni dve besedi, magari dan  ali dva prej.

Nekaterim ta dan ne pomeni nic,   nekateri se prikrito posmehujejo, marsikje po svetu ga vec kot ocitno celo sovrazijo.

Veliko clanov pa je vernih in jim druzina in posebej ta dan pomeni mnogo mnogo vec kot  navaden nedeljski sprehod. Ali pa manjkajoce voscilo.

murnik

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

25. dec 2016 12:58

Auč, kaj takega pa še ne. Kulinarika se je res spremenila, njeni člani pa očitno ne. K sreči, bi rekli eni, na žalost, bi rekli drugi. 

Sonja

tera  

član od: 5.7.2011

sporočila: 12

25. dec 2016 13:32

resno?? limnol, prehitela si me. 

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. dec 2016 18:11

jernej je napisal/a:
kozamurnik je napisal/a:

Na stari Kulinariki nam je urednik zazelel vse dobro za praznike...letos ne. Ali pa jaz zaradi nove preobleke voscila ne najdem...

murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 24.dec 2016 21:46

Urednik kljub prazniku, letos tudi danes še dela in končuje bloge (na novo), da vam bo lahko preko bloga voščil (tistim, ki še ne vedo, kaj jim želim za praznike). Pa prijeten Božič, s "staro" ali "novo" kulinariko. Veste, voščila se dotikrat izrečejo tiho ali pa z dejanji, ne s pompoznimi nagovori. Z delom, s predanostjo, v mojem primeru s posvečenostjo kulinariki, da jo boste še naprej radi uporabljali. Je nujno, da se o tem piše posebej? Od koliko podjetij in posameznikov dobimo prazno voščilo, ki nam niti za sekundo ne poviša utripa srca.

Jernej - administrator kulinarika.net

 Pa naj člani(ce) Kulslo, ki pogrešajo voščilo, odprejo temo in voščijo. Problem rešen. 

O všečnosti in WannabeChefu pa takole: enim je všeč, enim ne, nova Kulslo. Vsak ima svoje mnenje in do njega vso pravico, nikakršna užaljenost ni potrebna, če ni ploskanja in podpore pri vsakem mnenju. Kam bi pa prišli, če bi se vsi tisoči oziroma deset tisočo članov sklicevali le na svoje mnenje? Jernej nam Kulslo ponuja takšno, kot se mu zdi prav in po njegovih izkušnjah in dognanjih najbolj primerna, na nas pa je, da to sprejmemo ali ne. Vmes seveda dajemo svoja pripombe in mnenja, vsem pa nikdar ni mogoče ustreči. Skušati ustreči vsakomu se konča tako, da na koncu ne ustrežeš nikomur, držati svijo linijo pa pomeni to, kar imamo: navaditi se na novo. In ne, Jernej še nikogar ni brisal zaradi kritičneg amnenja do njegovega dela. In predvsem, ljudje, mi smo tu gor brezplačno, zato pač sprejememamo reklame, ki gredo sicer tudi meni na živce. A Jernej od tega živi in zato so mi nujen sestavni del strani, mi pa zavoljo tega nimamo nič manj prostora za naše umotvore. 

Sprejmemo torej ali pa ne. 

mamamia

šega  

član od: 4.12.2012

sporočila: 17

26. dec 2016 11:42

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam malo problemov z iskanjem. Ne najdem" moje beležke"! Mi lahko kdo pomaga?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti