Iščem dobrega humorista

dawju  

član od: 11.6.2013

sporočila: 3

tema odprta - 18. dec 2016 1:01 | ogledi: 3.773 | odgovori: 6

Prosim če kdo ve za dobrega humorista....za privat zabavo abrahama, da bi nasmejal goste...ter za solidno ceno...prosi za pomoč..

dawju

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. dec 2016 11:06

Lokacija Koper ali Lendava? :)

Atina

dawju  

član od: 11.6.2013

sporočila: 3

20. dec 2016 12:12

Celje

dawju

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

20. dec 2016 13:20

Dawju, imaš zs.

neny111

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. dec 2016 17:15

Dobri so znani, jih je malo in niso najbolj poceni. In imajo svoje zastopnike in morajo plačevati davke. Ker tisto malo humoristov iz improlige in podobno si ne morejo privoščiti, da bi delali na črtno, ker je preveliko tveganje, da jih bo kakšen pameten objavil na družabnih omrežjih, to bo potem pogledal kak davčni inšpektor in v nadaljevanju nesrečnega samostojnega delavca v kulturi prijavljal zaradi neplačila davka.

Takole čez zs boš dobila kakšnega pocarja, ki govori vice, ob katerih se boste morali žgačkati, da bo vsaj malo smešno.

 

Tudi je tako, da če vi sami niste zadosti duhoviti, vas tudi duhovit človek ne bo ravo spravil v štimung...

Zato je bistveno bolje, da se žurka naredi tako, da greste pogledat kakšno komedijo v LG Celje (da boste imeli štof za kasneje) in potem od tam naprej naredite zabavo s hranjenjem.

Vendelina jr.

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

25. dec 2016 7:21

Res lahko slab humorist pokvari vse.

Ne dolgo tega sem bila na solo koncertu enega od članov Slovenskega okteta. Žal je vso prireditev "pokvaril" povezovalec, ki se je imel za humorista - doma iz Šmarja pri Jelšah, živi pa v Ljubljani. Imena niti ne vem, ker se ni predstavil ali pa sem preslišala.

Groza - tako bolane štose pa še ne. Bolje bi bilo da bi Darko svoje odpel in pika ...............

 

Se beremo!

Veronika

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

25. dec 2016 7:24

Še nekaj sem pozabila dodati!

Ker sem videla, da iščete humorista na območju Celje, sem se spomnila na tistega iz Šmarja pri Jelšah z željo, da ja ne boste naleteli nanj, ker sta Celje in Šmarje dokaj blizu.

 

Se beremo!

Veronika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti