Diploma

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

tema odprta - 9. dec 2016 7:48 | ogledi: 1.792 | odgovori: 19

Pozdravljeni,

prosila bi za pomoč, kaj podariti osebi, ki je diplomirala ( stara 24 let).

Hvala in lep dan zelim.

mamazeljka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. dec 2016 8:47

Nič. Čestitaj ji, izkaži priznanje za trud. Kako simbolično darilce bo čisto dovolj, za kaj več pa res ni potrebe. 

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. dec 2016 8:56

Potrebe najbrž ni, so pa vedno veseli kakšnega cekina, vem iz prve roke. Naj se denar ne bi podarjal, jaz pa mislim, da je vsak najbolj vesel kakšnega konkretnega darilca. In meni, ki imam problem z nakupom daril, je vedno dobrodošla rešitev.

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

9. dec 2016 9:08

Moževi nečakinji sva podarila šopek vrtnic in voščilnico z denarjem ( sva hotela dat darilni bon, pa ni bilo časa)....Jaz sem sicer navijala za kakšen nakit, pa sva bila v dvomih, kasneje se je izkazalo, da bi ga bila vesela.

Hčerka pa je že vnaprej povedala, da noče darila in bi raje denar. Ker ne živi doma sem jo povabila na obisk, skupno kosilo, dobila je šopek vrtnic, denar, tortico... 

Nečakinji pa so starši podarili komplet verižica in zapestnica, rožice. Za denar pa ne vem, morda tudi kaj.

Nič ne boš zgrešila s šopkom vrtnic ( Hofer ima vedno zelo lepe) in darilnim bonom. Te mlade gospodične imajo miljon želja kako ga porabiti.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. dec 2016 9:26

Jaz bi kupila eno lepo, nobl pisalo. Ni ga lepšega kot podpisovat se s finin penkalom. Ozoroma jaz že gledam rada dobra in lepa pisala, kaj šele uporabljam.

Ampka je pa darilo odvisno od afinitete diplomiranca, pa tudi sorodstvenega ali prijateljskega razmerja. Jaz vem, kaj dobi hči od nas, ko diplomira, vem pa tudi da nečakinja dobi nekaj povsem drugega (in manjšega seveda). 

 

mamamia

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

9. dec 2016 10:50

Punce hvala lepa za ideje in nasvete, sem tudi sama razmišljala, da ji podarim ( nečakinja) lepo pisalo, kot je svetovala mamamia.

Hvala lepa

mamazeljka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. dec 2016 12:58

Bravo! Na pisalo ne bi biti pomislila, pa tako sem imela rada svojega Pelikana, ki sem ga dobila v prvem razredu osnovne šole. In zdaj, ko vsi samo tipkamo, človek napiše še kaj s kemičnim, na črnilo smo pa pozabili!

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. dec 2016 13:19

naor je napisal/a:

Bravo! Na pisalo ne bi biti pomislila, pa tako sem imela rada svojega Pelikana, ki sem ga dobila v prvem razredu osnovne šole. In zdaj, ko vsi samo tipkamo, človek napiše še kaj s kemičnim, na črnilo smo pa pozabili!

naor

 Vsi nismo.

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. dec 2016 13:48

In prav je tako!

 

naor

Vitavitameae  

član od: 8.2.2016

sporočila: 406

9. dec 2016 15:51

Jaz sem od staršev dobila čestitke ter domače kosilo :) sestra mi je pa podarila bon za trgovino, kjer sem kupovala oblačila :) in moram rečt, da sem bila bona super vesela, pa še poletne razprodaje so bile takrat, tako da je bil več kot dobro unovčen :)

 

Vitavitameae

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. dec 2016 17:21

rimljanka je napisal/a:
naor je napisal/a:

Bravo! Na pisalo ne bi biti pomislila, pa tako sem imela rada svojega Pelikana, ki sem ga dobila v prvem razredu osnovne šole. In zdaj, ko vsi samo tipkamo, človek napiše še kaj s kemičnim, na črnilo smo pa pozabili!

naor

 Vsi nismo.

rimljanka

 Predvsem tisti iz nekako sredine prejšnjega stoletja. Te mlade generacije - ne bom osirala po nepotrebnem, ampak, ko berem njihove umotvore  - bi člouk reku (ja, vem, vem), da so polpismeni. Sicer se mi pa zdi čudovita ideja - že vem , kaj naj si zaželi za darilo 54-letnica, ki bo diplomirala, pa se mora vsaj enkrat na leto ogromnokrat podpisati .

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti