Želodčne tegote

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. nov 2016 19:54

Tkraj je napisal/a:

Baje, da je fino Donat malo pogreti, ker bi znali mehurčki dražiti želodec še bolj....

Tkraj

 Jaz donat nalijem v kozarec in pustim, da mehurčki izhlapijo, tako da ga ni treba segrevat. Ali pa imam steklenico kar odprto.

Topel donat na tešče pa je za tiste, ki imajo težave z zaprtjem, spiti ga je treba hitro, naenkrat.  Sicer pa pijemo donat sobne temperature in počasi, požirek po požirek. 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. nov 2016 19:55

Trixi je napisal/a:

Mamamia, tvoj nasvet o donatu pa jaz takoj sporočim hčerki, ki jo zelo pogosto mučijo želodčne bolečine. Pa tudi zame bo za tiste slabe dneve, ki se kdaj pa kdaj zgodijo super ideja.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 Poskusite. Pomaga tudi, če peče zgaga.

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. nov 2016 20:28

Trixi je napisal/a:

Mamamia, tvoj nasvet o donatu pa jaz takoj sporočim hčerki, ki jo zelo pogosto mučijo želodčne bolečine. Pa tudi zame bo za tiste slabe dneve, ki se kdaj pa kdaj zgodijo super ideja.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 Poskusite. Pomaga tudi, če peče zgaga.

mamamia

Tkraj  

član od: 29.11.2016

sporočila: 5

1. dec 2016 11:55

Mamamia super, hvala za nasvet :)

Tkraj

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

24. apr 2018 18:01

Pozdravljene

V kratkem me čaka pregled želodca oz. Gastroskopija. Zanimajo me vaše izkušnje in kakšen nasvet.

Lep dan 

dočka

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

25. apr 2018 13:11

Draga dočka, kar pogum in vedeti moraš, da pri gastroskopiji lahko pride tudi do koomplikacij, tako kot se je zgodilo pri meni v vrhunski ustanovi. Če si pogumna in te zanima ti lahko opišem podrobnosti. Torej pogum velja.

milja44

pinguwin  

član od: 16.2.2017

sporočila: 168

25. apr 2018 14:08

To je odvisno od cloveka. Tu v Avstriji vsi grejo pod narkozo kr jih je strah, ampak jaz sem rekla da ne grem, ker se morem z avtom domov peljat. Pol ti dajo en "stamperl" za popit, pol pa mors cev poslukat. Malo je neprijetno, boli pa normalno ne.Samo lepo sprosceno, ni to nic takega.

pinguwin

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

25. apr 2018 14:48

Pregled ni prijeten a se da zdržat in ni prehudo. Svetujem ti, da poslušaš osebje, ki ti bo delalo preiskavo in mu zaupaš. Svetujem ti, da imaš glavo zvito (obrnjeno) navzdol (kot polžek), ker ti iz lastnih izkušenj povem, da če jo dvigneš navzgor se začne kašelj. Preiskava je pri meni trajala 3,5 minute. Srečno in upam, da se vse dobro izteče.

PikaMelonica  

član od: 1.2.2018

sporočila: 12

30. jul 2018 21:06

Za želodec so najboljše grenčine. Meni je ena gospa namešala čaj iz korde benedikte in mi je pomagalo, ne spomnim pa se točno, kaj je bilo še zraven, ker je bilo že nekaj let nazaj. Predvsem se izigibat sladkih in slanih zadev vsaj nekaj časa.

PikaMelonica

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

3. avg 2018 10:16

Po moji izkušnji najbolj pomaga Švedska grenčica.  Le ta se je izkazala pri mojih dolgotrajnih težavah, zato jo imam vedno na zalogi.

milja44

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti