Slovenščina 8. razred

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

tema odprta - 28. nov 2016 17:29 | ogledi: 3.844 | odgovori: 3

Pozdravljeni, za 8. razred iščem kakšen delovni zvezek za slovenščino. Hči ima učne težave in da bi utrjevala znanje, bi potrebovala knjigo z vajami in rešitvami. V knjigarnah imajo samo Znam za več, vse ostalo so menda vrnili v skladišča. Zelo bom hvaležna, če mi lahko kdo svetuje kakšno spletno trgovino kjer imajo kaj več izbire oz. vsaj naslov knjige. Trenutno obravnavajo glagol (vid, naklon, osebo, število,...).  Hvala in lep večer želim.

kleo

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

28. nov 2016 17:41

V vsaki knjigarni lahko  ob prvi naslednji dobavi iz skladišča prav zate priskrbijo ustrezen delovni zvezek, če ga boš naročila (ali več delovnih zvezkov), seveda, če imajo učbenike v skladišču in jih niso vrnili založnikom.

Iz lastnih izkušenj lahko potrdim, da je to zagotovo možno v MK in v DZS, za druge založbe nimam inforrmacij.

Naslove delovnih zvezkov pa najdeš tukaj: http://www.emka.si/slovenscina/CA/18346

Katarinči

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. nov 2016 17:44

Morda bi ne bilo napak prositi učiteljico, da svetuje delovne zvezke oz. način dela. Iz prve roke nasveti so vedno najboljši. Veliko uspeha, trud se bo obrestoval, verjemi. Mislim predvsem trud tvoje hčerke (po načelu: Vaja dela mojstra, če mojster dela vaje).

http://www.devetletka.net/gradiva/ucenci/slovenscina

Pa še kaj se najde na netu od založbe Rokus Klett.

rimljanka
Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 28.nov 2016 17:49

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

5. dec 2016 18:49

Hvala vam za pomoč. Mi je dala učiteljica naslov knjige in sem jo že naročila.

kleo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti